Citace Původně odeslal Zeedeck Zobrazit příspěvek
Wutle. Na CZ/SK je možná WotLK mrtvý, ale v zahraničí ne :
Citace Původně odeslal wutlol531 Zobrazit příspěvek
na moltene je na wotlku 2k ludi....a preco ?
Boze, to ste fakt tak hlupy ze idete porovnavat cz/sk server s medzinarodnym serverom? Ou pockat, ano ste, lebo to robite. Zacnite rozmyslat (i ked asi nemate cim) kym vypustite takyto "argument".