Dal jsi dislike na můj příspěvek, nic není realizovatelné ?. Ono je, jen by se chtělo a jak vidím aktivitu ze strany GM teamu, tak je mi jasné, že nic není realizovatelné..
Ono je těžké uznat svou chybu a ustoupit pro spokojení hráčů co na AN odehráli mnoho hodin,dnů,týdnů,měsíců, ne-li roků, tím pádem pokud se nezačne něco dít o postavy třeba příjdou. Tímhle přístupem k řešení problému tak akorát hráče odlákáte jinde.