Mám otázku,
Pokud víte, že AN upadá, proč se nespojit s jiným servrem, co je na tom podobně ? Třeba Posterus, ten je na tom taky dost bídně..
Nevím, proč tento krok neuděláte..Pomohlo by to oběma servrům a dal by se i u aliance složit raid.. Ale musíte jednat, už včera bylo pozdě..