Citace Původně odeslal Nikolnp Zobrazit příspěvek
No dneska mě ve hře překvapili lidi , co stále věří, že se AN zvedne, no nezvedne..
Je to den odedne horší a i já se rozhodla jít ke konkurenci.
1 postavu si na sledování jak server porkačuje nechám, občas kuknu i na forum ..
A Jinde, ty se prober jinak ti takhle bude odcházet víc a víc lidí !
- Som rád že si nás oboznámila s tvojím odchodom, bolo to fakt milé od teba.
Citace Původně odeslal Nikolnp Zobrazit příspěvek
Ale pokud jsi spokojen ve 14 hodin se 126 online hráči ( 28 aliance a 98 horda ) tak tvůj dislike plně chápu
- Nevedel som že dať dislike znamená vyjadriť spokojnosť....
Citace Původně odeslal Nikolnp Zobrazit příspěvek
Rodoxi, je pěkné, že máš čas rozdávat dislike
- Mrzí ma že som si našiel čas v práci, pozrel fórko a dal ti dislike.