No dneska mě ve hře překvapili lidi , co stále věří, že se AN zvedne, no nezvedne..
Je to den odedne horší a i já se rozhodla jít ke konkurenci.
1 postavu si na sledování jak server porkačuje nechám, občas kuknu i na forum ..
A Jinde, ty se prober jinak ti takhle bude odcházet víc a víc lidí !