Citace Původně odeslal Billygodx Zobrazit příspěvek
Je vidět, že pvp hrát neumíš, když chceš pandy . Navíc kdyby lidi chtěli jinej datadisk, tak už naněm hrajou. Chci wotlk tak k*rva hraju na wotlku. A né chci pandy hraju na wotlku a čekám až bude novej patch. jestli chcete pomoct serveru, Tak musej GM začít u sebe. Né styl: "Za takovouhle hnusnou pomluvu mám chuť tudle postavu smazat"+perma a veřejnou omluvu.
4tlacitkove wotlk kde staci faknou jeden cast a mas free win kappa toto hovno muze napsat jen priest z freecka co nikdy mop/wod nehral.. claping irl