Stránka 15 z 25 PrvníPrvní ... 5141516 ... PosledníPoslední
Výsledky 141 až 150 z 243

Téma: Populace na serveru

  1. #141
    Ověřený člen Avatar uživatele Almarell
    Založen
    05.12.2013
    Příspěvky
    295
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    15
    Citace Původně odeslal Zeedeck Zobrazit příspěvek
    Ano, na CZ/SK je WotLK ohraný, ale v zahraničí ani za prd, takže komenty typu-WotLK je ohraný si nechte, maximálně jak jsem psal pro CZ/SK je ohraný...
    Však ale riešime populáciu na CZ/SK serveri, nie na zahraničnom a celkovo svetové servery nemajú problem s populáciou asi na žiadnej expanzii keď sa im tam nazbiera stovky hráčov z každého kúta sveta. NA CZ/SK zrejme toľko hráčov nieje aby tu "hrozila" nová vlna populácie, preto ja osobne si myslím že nech sa tu spraví s wotlkom čokoľvek, nič sem už tých hráčov nepritiahne, jedine nový datadisk (ale nie cata, ktorá už inde funguje celkom fajn). Proste tým piatim ľuďom čo milujú wotlk a svoj BIS v OG nech sa nechá tento realm taký aký je bez wipe a bez pridávaných fun prvkov a nech sa k tomu otvorí ten MOP realm - asi jediná možná šanca na pritiahnutie novej populácie na Anathemu, či už to zhateujete alebo nie.
    Huntress Loremaster Sylvana

  2. #142
    Banned
    Založen
    04.01.2015
    Příspěvky
    9
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    ako sa dalo cakat. dalsi zbytocny prispevok v ktorom si len zopakovala , co uz bolo napisane. presne ako v kazdom prispevku, ktorym prispejes

  3. #143
    Ověřený člen Avatar uživatele smrdiku1
    Založen
    11.01.2011
    Věk
    35
    Příspěvky
    475
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    nvm zda-li k tomu nekdy dojde ale zajimalo by me kdyz je online reknete max 500 coz je asi uz moc a z toho je 3/4 hordy ( ted 270/70 napr. ) jestli s tim neco chcete urobit ( protoze si nemyslim ze by lidi sli od hordy k ali ), ( u ali uz temer nic asi s worldem neslozis a nejaka dobra guilda je tu jen jedna ) diky za neco pozitivniho za odpoved
    spojit frakce o tom u tu byla debata ( a podle me k tomu neni daleko - muj pouhej odhad )

  4. #144
    Anathema Gamemaster
    Založen
    11.02.2012
    Příspěvky
    2 473
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    39
    Během víkendu na toto dostanete na foru/webu/FB odpověď.

    "Some people just need high-five. In the face. With chair."

  5. #145
    Banned
    Založen
    14.07.2014
    Příspěvky
    83
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Jsem zvědavý

  6. #146
    Registrovaný uživatel
    Založen
    13.07.2011
    Příspěvky
    91
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    15
    Wotlk upada (ludia len odchadzaju) , Catu nechcete (netusim preco), MOP ehm, by fungoval velmi zaujimavo. Tak co vlastne kto chce? To vazne chcete dotiahnut ludi hrat 7-8 rokov stary datadisk??? Spojit frakcie, wipe postav, wipe EQ, napady ktore ludi skor odradia. Netusim co s tym robit, ja osobne vidim ako jedine vychodisko Catu na velmi dobre hratelnej urovni , ako hrat 8 rokov to iste, alebo ako hrat nefunkcni MOP tot moj nazor .

  7. #147
    Ověřený člen Avatar uživatele smrdiku1
    Založen
    11.01.2011
    Věk
    35
    Příspěvky
    475
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    preferuji raci cata nebo mop ( ikdyz hraji 5-6 let wotlk tak mi to vubec nevadi hlavne kdyz je to s kym hrat a ted u ali uz pomalu nejde pve )
    nechme se prekvapit s cim na nas prijdou

  8. #148
    Ověřený člen
    Založen
    28.02.2015
    Příspěvky
    9
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Citace Původně odeslal vapnulo Zobrazit příspěvek
    Wotlk upada (ludia len odchadzaju) , Catu nechcete (netusim preco), MOP ehm, by fungoval velmi zaujimavo. Tak co vlastne kto chce? To vazne chcete dotiahnut ludi hrat 7-8 rokov stary datadisk??? Spojit frakcie, wipe postav, wipe EQ, napady ktore ludi skor odradia. Netusim co s tym robit, ja osobne vidim ako jedine vychodisko Catu na velmi dobre hratelnej urovni , ako hrat 8 rokov to iste, alebo ako hrat nefunkcni MOP tot moj nazor .
    Vapno problem je v tom ze tu by ti ani ludia cata nehrali (mozno by sa ich aj par naslo ale nebola by to ziadna slava) pretoze si myslia ze je to zly datadisk. A nie ze by si to vyskusali a hrali tam istu chvilu ale 75% ludi to ani nechce hrat pretoze kamarat kamarata alebo mojho otca kona brat povedal ze je to proste napicu nieje to ako wotlk vsetko ine tak to proste hrat nebudeme lebo to nieje to co wotlk a nebudeme sa proste ucit nic nove. A toto tym ludom nevysvetlis ze treba zmenu na ktoru je uz aj tak strasne neskoro.

    No ban pls uz ma nebavi stale robit nove ucty dik.

  9. #149
    Ověřený člen
    Založen
    28.12.2013
    Příspěvky
    9
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Ale je zajimave ze hromada lidi je na Cata,od tud na jinem ceskem nejmenovanem servru.

  10. #150
    Registrovaný uživatel
    Založen
    13.07.2011
    Příspěvky
    91
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    15
    Akurat som to chcel napisat, ze XXX ludmi mieri prave tam. A co ked bude hrat tolko ludi ako hra teraz? Ale aspon nebudu odchadzat ako odchadzaju teraz. Urcite si to bude chciet velmi vela ludi vyskusat ak by to bolo na dobrej hratelnej urovni a urcite by to aj novych hracov pritiahlo ak by sa niekomu aj chcelo, a prezentoval by to aj inde (nebavi ma v telke stale pocuvat "Gúdgejm Empájr")

Stránka 15 z 25 PrvníPrvní ... 5141516 ... PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •