Možno si niektorí ešte pamätajú na situáciu na EQ z pred pár rokov. Vyzeralo to tak isto ako to dnes vyzerá na AN. Ako býva trendom, tiež tam bolo 2x toľko hordy ako ali. Populácia sa dlho držala na cca 300 v špičke, kým nezačala klesať tak, že za mesiac bol v špičke online len Dkfifi s jeho altami. Logujem na AN raz do mesiaca pozreť a vždy jak lognem na ali, mám pocit že im tam zrušili chanel world. Vravím to preto, aby ste vedeli že spojenie frakcií je fakt jediné riešenie. Bez súťaže medzi guildami a world raidami pre nové 85 ky, ktoré neinvne žiadna guilda sa server dlho neudrží.

Pri prípadnom spojení by sa malo zamerať na PVE (kdežto PVP je v cajku vďaka crossfaction). Neviem pokiaľ siahajú schopnosti deva, ale tým, že by sa umožnilo invovať do grupy hordu spolu s ali a keby boli friendly len v instancii (pre zachovanie world PVP, nájazdov na kingov...), by sa vyriešil asi najzávažnejší problém na serveri. Samozrejme zrušiť stackovanie BL/Hera atď.