Citace Původně odeslal Nikolnp Zobrazit příspěvek
Kdyby se šlo k ním, neuškodilo by to a pomohlo takhle jde AN do sr(píp) a všichni přijdou o postavy ..
zasa otazka ... komu by to pomohlo a komu uskodilo .... hracom pomohlo... ale Jindovi a GM´t uskodilo kedze by sa preslo na iny projekt... takze by Nemesis uz nemal nic spolocne asi... max by dostali niaku odmenu ze odovzdaju hracov a tym to hasne... takze asi preto to GM´t nechce ist niekam inam...lebo by nemohli potom vyzmikat aj to malo co tu ostava alebo co este vyzmikat mozu pokial AN skonci (PS ziadny hejt len,len co si myslim )