Citace Původně odeslal Nikolnp Zobrazit příspěvek
Rodoxi, je pěkné, že máš čas rozdávat dislike
Kdybych ti v tuto chvíli nahodil pravomoce řadového GM, vážně bych chtěl vidět kolik časově náročné,nebo jakékoliv jiné práce bys našla.

Hmm... říkal jsem už že s tím v jakém stavu je server GM nemohou téměř NIC UDĚLAT?

Citace Původně odeslal Altarin Zobrazit příspěvek
mozna, kdyz to sem napise vic lidi, konecne si i nekteri tam nahore uvedomi jak spatna situace ve skutecnosti uz je.
Protože jsem si absolutně jistý že si to ještě NIKDO NEUVĚDOMIL.


Děláte jako by nebylo jasné že populace vymírá už 20 stránek nazpět. Nevím čeho se snažíte dosáhnout tím, že to budete pořád opakovat.