Reskill lowiek nájdeš všade, dokonca aj na offi sa takí borci nájdu. Niekde viac, niekde menej ale čo som expila na svetovom serveri tak tam toho reskillu bolo možno ešte viac než tu. S tým ti asi GM tým nič nespraví, to je proste demencia ľudí, ktorí majú z toho ego up keď killnú lowku ktorá je bez šance. A keď sme pri tom, mala som pocit že za pvp sa equip nekazí takže ten repair si mal asi za niečo iné Ale čo sa týka toho rdf a toho equipu full bis ľudí tu je pravda, že nováčik to tu má ťažké až mizerné...