Stránka 24 z 25 PrvníPrvní ... 14232425 PosledníPoslední
Výsledky 231 až 240 z 243

Téma: Populace na serveru

  1. #231
    Ověřený člen
    Založen
    13.06.2012
    Příspěvky
    128
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16


    Citace Původně odeslal Nikolnp Zobrazit příspěvek
    Rodoxi, je pěkné, že máš čas rozdávat dislike
    Kdybych ti v tuto chvíli nahodil pravomoce řadového GM, vážně bych chtěl vidět kolik časově náročné,nebo jakékoliv jiné práce bys našla.

    Hmm... říkal jsem už že s tím v jakém stavu je server GM nemohou téměř NIC UDĚLAT?

    Citace Původně odeslal Altarin Zobrazit příspěvek
    mozna, kdyz to sem napise vic lidi, konecne si i nekteri tam nahore uvedomi jak spatna situace ve skutecnosti uz je.
    Protože jsem si absolutně jistý že si to ještě NIKDO NEUVĚDOMIL.


    Děláte jako by nebylo jasné že populace vymírá už 20 stránek nazpět. Nevím čeho se snažíte dosáhnout tím, že to budete pořád opakovat.

  2. #232
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele Immortalone
    Založen
    04.06.2012
    Příspěvky
    310
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    Třeba tu nikde nevidím tu slibovanou anketu o cross-invite. Když už funguje cross bg a cross rdf, nemyslím, že by to měl být zas tak velkej a kritickej zásah.

    Pyrhos: No, je mi jasný že z té věty "... nikdo neuvědomil" ironie přímo srší, ale pravdou je fakt, že se tu momentálně absolutně nic neděje a čas tiká... a tiká.

    Osobně už taky neloguju. Nemá to smysl... ač jsem doufal ... v něco, v cokoliv, tak, jediný co teď můžu dělat po lognutí k Alianci je afkovat ve Stormwindu, protože se nic nejde, nic nesloží, s přáteli se bavím mimo hru. U aliance je mrtvo.

    Loremaster accomplishers Immortalone & Efraim

  3. #233
    Banned
    Založen
    06.05.2014
    Příspěvky
    36
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Tak věř tomu, že já bych ten čas měla.

    Teď už s tím jak server vypadá opravdu nic neudělají, to máš pravdu, ale času měli dost s tím něco udělat. Už, když lidi začli odcházet to někomu v hlavě bliknout mělo.

  4. #234
    Administrátor
    Založen
    10.12.2010
    Příspěvky
    10 894
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    20
    Řešíte to samé pořád dokola. (nemá cenu psát znova další a další vyjádření)

    Ohledně spojení frakce se připravuje anketa ve které budete moci hlasovat, potom se to vyhodnotí a pak se to bude řešit.



    Ohledně připravovaného realmu máte sekci na foru.

    Aktuálně jsou zatím dva testeři kteří mají začít testovat spelly, bohužel absence DB developera je velký problém takže pokud se někdo hlásí na DB developera má šanci.

  5. #235
    Donor
    Založen
    10.01.2011
    Příspěvky
    309
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    17
    spusta sa realm bez developera?

  6. #236
    Anathema Gamemaster
    Založen
    11.02.2012
    Příspěvky
    2 473
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    39
    Shání se DB dev, core devů je několik.

    "Some people just need high-five. In the face. With chair."

  7. #237
    Ověřený člen
    Založen
    28.02.2015
    Příspěvky
    9
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Citace Původně odeslal Jind Zobrazit příspěvek
    Aktuálně jsou zatím dva testeři kteří mají začít testovat spelly, bohužel absence DB developera je velký problém takže pokud se někdo hlásí na DB developera má šanci.


    Akoze ta pandaria znela este pohode. Ale toto? Vsak na prepatchi uz neboli ani valory , vetsina spellov bola prerobena + cely healing system bol prerobeny.

    Pandy boli o tom ze si mal tonu HP a obrovsky Dmg/healing.

    Nebudete ta mat Scenaria a reforge. Scenarka boli to najlepsie co prislo na pandach , dal sa spravit rychlo valor cap. Vlastne hraci uz ani nebudu muset robit cap kedze ziadne valory nebudu. A som zvedavy na 5.3 kde pride IoT kde je vcelku dost scenarii a slusne fazovania. + R.I.P legendary back

    Ale tak GL HF som zvedavy na vysledok

  8. #238
    Administrator TS3 Avatar uživatele Lapeno
    Založen
    30.12.2010
    Příspěvky
    4 642
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    43
    Citace Původně odeslal Nikolnp Zobrazit příspěvek
    Tak věř tomu, že já bych ten čas měla.
    cas by malo vela hracov, avsak rovnako ako ty, neprejavili moc inteligencie (preto nedostali sancu), neuraz sa

    a aby to nebol offtopic, tak vcera som logol, aliancia mala problem poskladat obycajny 10men! (kazdy to vie, ale aby to nebol offtopic )
    Mahori
    Detest
    Nemesis

  9. #239
    Banned
    Založen
    06.05.2014
    Příspěvky
    36
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0

  10. #240
    Banned
    Založen
    14.07.2014
    Příspěvky
    83
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Bohužel... :-/

Stránka 24 z 25 PrvníPrvní ... 14232425 PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •