Citace Původně odeslal Nikolnp Zobrazit příspěvek
Raikine, je pěkné, že máš čas rozdávat dislike
A kde jsem dal dislike? A i kdyby někde ano, mám to snad zakázané? Nemyslím si.

Ono tady není moc co psát, když se tady neustále opakuje několik stejných názorů dokola, ale nikde není žádný kloudný, realizovatelný nápad, krom těch, ke kterým jsem se už vyjadřoval.

A ne, není R jako R a GM jako GM.