Stránka 22 z 25 PrvníPrvní ... 12212223 ... PosledníPoslední
Výsledky 211 až 220 z 243

Téma: Populace na serveru

  1. #211
    Registrovaný uživatel
    Založen
    13.01.2011
    Příspěvky
    83
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    17
    Ahoj všichni tady je Kukutykluku, Czetko
    ex dlouholetý hráč serveru, který už dávno odešel, nevím jestli jste k něčemu dospěli za těch 20 stran tady ale nečetl jsem je ! (tak nevim zda se tu něco řeší !

    Hrál jsem tu fakt hodně dlouho a project nemesis (protože na TBC jsem byl ještě na Equilibriu (Nevim zda ten server ještě vůbec si pamatujete :-D)...
    Ale já si pamatuju ty časy kdy na Anathemě byli na TBC zakázaný registrace, kdy všechno běhalo jak na dratkách, kdy přistup gm byl někde jinde, prostě řeknu to takhle, když to ještě všechny bavilo !

    Pamatuju slavu wotlku jak se progresoval naxx , toc hc atd, Guildy si vybírali jen ty nejlepší z nejlepších... Kdy areny byli v prvních TOP30 rank teamech obsazeni hráči z AT kteří měli 2,2 EXP .... Takhle já vzpomínám na Anathemu - Vim, odešel jsem jako jeden z prvních ale věděl jsem, že za mnou začnou chodit další a server bude upadat, protože už toho wotlku tenkrát bylo dost na tož teď !
    Wotlk je hodně starej a sice krasnej datadisk ale je ohranej ! A vždy jednou končí ! Upřímně nechápu lidi co hrajou wotlk nějakých 7 let ?

    Anathema - vlajková loď projectu nemesis dříve M&M končí - Já bych chtěl poděkovat JINDOVI za to že mi umožnil tím že sponzoroval tento project a tím mi umožnil se seznámit se spousty lidma a zažít zábavu kterou bych jinde nezažil ... Děkuju

    Taky všem head Adminům serverů (od Stormera až po Faelona) díky GMkům (ale jen těm slušným co chtěli pomáhat a měli starost o server) a v poslední řadě taky těm hráčům ! Díky všem už tu pár let nejsem ale vždy na Anathemu budu vzpomínat, už jen kolik lidi se tu seznámilo, kolik přátelství, srazů se tu událo (možná i nějaký to manželství),těm guildám, hodin odprogressovanejch v ICC .... Je to masa hráčů co budou mít určitě milion hezkých vzpomínek na tenhle project ať už anathema, gigafun , eqilibrium nebo další projekty !

    Hračům/GMkům co měl znali a měli/neměli rádi a asi už jit tu moc ani neni - chci popřát do života hodně úspěchu a štěstí v životě.

    A ještě jednou děkuju děkuju moc všem za ty super chvíle,srandy,hádky,keci,prdele co jsem tu zažil tohle je asi můj úplně poslední přispěvěk na Project nemesis....

    Asi mě tu už nikdo ani nebude znát ale musel jsem to napsat nebo to už nikdy nebudu mít možnost napsat
    Teď na stránkách je něco o titulech moje tituly by byli asi na anatheme tyhle:

    First Wrathful 3v3 Tabard Arms Warrior and Best Manapool Holy Paladin on the Anathema! S pozdravem a srdečnym rozloučení Kukutykluku / Czetko


    PS: Asi za moje postavy někdo hrál myslim že můj warrior dostal už tak 4x rename :-D a paladina asi možná i někdo hraje Immortal by ho teď měl mít ale pravej kukín už tu řadu let neni

    PS2: Snad si to někdo přečte kdo mě ještě pamatoval :-D
    Naposledy upravil Kuku ty kluku; 12.03.2015 v 03:39.
    Kukutykluku / Kukukluku / CZetko / CZetkowned

  2. #212
    Ověřený člen Avatar uživatele tatkasmoula
    Založen
    10.01.2011
    Příspěvky
    1 040
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    21
    To by ovšem ta funkčnost pand musela být minimálně 75% a více, kde těch 25% jsou old achievy, old instance, některé nepotřebné questy atd...protože já zase nevěřím tomu, že by sem někdo vracel na pandy a oživil svoje vymazlené postavy jenom proto, že to zase za nějakou dobu pujde do řiti.

    AN - Tatkasmoula - Blood/Frost/Unholy DK
    AN - Tatkasmoulaa, Taatkasmoula, Tatkasmoulla, Tattkasmoula, Tatkaasmoula

  3. #213
    Banned
    Založen
    06.05.2014
    Příspěvky
    36
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    No dneska mě ve hře překvapili lidi , co stále věří, že se AN zvedne, no nezvedne..
    Je to den odedne horší a i já se rozhodla jít ke konkurenci.
    1 postavu si na sledování jak server porkačuje nechám, občas kuknu i na forum ..
    A Jinde, ty se prober jinak ti takhle bude odcházet víc a víc lidí !

  4. #214
    Banned
    Založen
    06.05.2014
    Příspěvky
    36
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Rodoxi, je pěkné, že máš čas rozdávat dislike
    Naposledy upravil Nikolnp; 16.03.2015 v 21:57.

  5. #215
    Banned
    Založen
    06.05.2014
    Příspěvky
    36
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Ale pokud jsi spokojen ve 14 hodin se 126 online hráči ( 28 aliance a 98 horda ) tak tvůj dislike plně chápu

  6. #216
    Anathema zástupce Admina Avatar uživatele Rodox
    Založen
    11.03.2014
    Příspěvky
    244
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    Citace Původně odeslal Nikolnp Zobrazit příspěvek
    No dneska mě ve hře překvapili lidi , co stále věří, že se AN zvedne, no nezvedne..
    Je to den odedne horší a i já se rozhodla jít ke konkurenci.
    1 postavu si na sledování jak server porkačuje nechám, občas kuknu i na forum ..
    A Jinde, ty se prober jinak ti takhle bude odcházet víc a víc lidí !
    - Som rád že si nás oboznámila s tvojím odchodom, bolo to fakt milé od teba.
    Citace Původně odeslal Nikolnp Zobrazit příspěvek
    Ale pokud jsi spokojen ve 14 hodin se 126 online hráči ( 28 aliance a 98 horda ) tak tvůj dislike plně chápu
    - Nevedel som že dať dislike znamená vyjadriť spokojnosť....
    Citace Původně odeslal Nikolnp Zobrazit příspěvek
    Rodoxi, je pěkné, že máš čas rozdávat dislike
    - Mrzí ma že som si našiel čas v práci, pozrel fórko a dal ti dislike.
    „Neprichádzam sa kľaňať, prichádzam víťaziť...“

  7. #217
    Ověřený člen Avatar uživatele Altarin
    Založen
    01.04.2011
    Příspěvky
    75
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    Citace Původně odeslal Rodox Zobrazit příspěvek
    - Som rád že si nás oboznámila s tvojím odchodom, bolo to fakt milé od teba.
    mozna, kdyz to sem napise vic lidi, konecne si i nekteri tam nahore uvedomi jak spatna situace ve skutecnosti uz je.

  8. #218
    Ověřený člen
    Založen
    28.02.2015
    Příspěvky
    9
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    bohuzial viacej ludi uz nenahrabes na tomto projecte

  9. #219
    Banned
    Založen
    06.05.2014
    Příspěvky
    36
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    OMÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝL, ale ne tak velký aby se tu pro to vraždilo
    Naposledy upravil Nikolnp; 16.03.2015 v 21:58.

  10. #220
    Banned
    Založen
    06.05.2014
    Příspěvky
    36
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Citace Původně odeslal Altarin Zobrazit příspěvek
    mozna, kdyz to sem napise vic lidi, konecne si i nekteri tam nahore uvedomi jak spatna situace ve skutecnosti uz je.
    Tenhle project nepostaví na nohy už nic Výše jsem dávala návrh ať se spojí s jiným serverem, co je na tom taky špatně(např. Posterus), Raikin odepsal, že i když nabízeli cokoliv, jiné projecty nesouhlasili, že by přešli k AN. Tudíž s takovou AN do léta skončí s pár hráči on-line.

Stránka 22 z 25 PrvníPrvní ... 12212223 ... PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •