Spojení čeho ještě...? Všechny ty CFRDF, CFBG, pičoviny za AC, NC, Guild Housy a kdoví co ještě sou sice fajn, ale k nárůstu populace to očividně nepomáhá. I když máte x full HC charů, loremastera za tři prdele questů, transmog na pouliční štětku a totál brutál hárdkór tituly, tak sou vám k ničemu, maximálně tak k prohlížení v SW. Oželte to, nechte to wipnout a začneme odznova, pěkně čistej WotLK, bez aukce, AC, levelů za NC a užijem si hru. Přiznejte si, že WoW je stejně pořád dokola to samý, ať už na těch postavách máte něco nahraný nebo ne.