Citace Původně odeslal galladriell Zobrazit příspěvek
Nejhorší je, že toto je téma, kde se řeší docela závažná věc, ale diskutují tu jen hráči a exhraci, skoro bez účasti GM což je to nejsmutnější...
a co tu chces vyriesit? na vsetkych 19 stranach nepadol ZIADNY navrh, ktory by pomohol serveru. wotlk je skoro mrtvy, zmierte sa s tym.