Citace Původně odeslal Mishanek Zobrazit příspěvek
No to by asi docela s dobíháním zalomcovalo,ale pak máš taky v icc trash, ze kterého je taky drop a ten se dá v pohodě prodat v aukci a nebo dát do guild banky a někdo si to vybere a pokud jde guilda s full hero equipem tak to nikdo nechce a zas si taky zvednes gs.A myslim,že by se to asi moc hráčům nelíbilo. Je toto strašně složité to dobíhání a asi zamezit tomu bude chtít hafo času.
Tie ringy zas nie sú až také strašné je to proste drop vec ako keď ti padne BH môžeš to nasadiť(splniť) alebo predať, je to síce zložité ale to dobiehanie by bolo už o ničo obmedzené, ale veď to by nebol problém ani urobiť ten Q keď si zoberieš ľudia by museli chodiť viac GR na slabšie dungy a aj world raidy by sa zvýšili + 2k goldov je na anatheme skoro **** a tie EoT? za 2-3 dni farmenia ako nič