Stránka 18 z 20 PrvníPrvní ... 8171819 ... PosledníPoslední
Výsledky 171 až 180 z 192

Téma: Motivace hrát na AN

  1. #171
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele Aralkumm
    Založen
    17.01.2012
    Příspěvky
    337
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    19
    Ako prepáč Ancábl, ale ... nerozumiem o čo ti ide, máš nejaký lepší nápad? Tak sem s ním.

  2. #172
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele Mind
    Založen
    23.06.2011
    Příspěvky
    40
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Křičet "Nudím se a nemám co dělat! Zabavte mě!" přece vyřeší všechno

    Ale teď vážněji, postuje sem strašně moc lidí ale jen pár návrhů je použitelných. Většina z nich je dobrých, jenže nic k tématu. Většina jsou jen krátkodobé záplaty, které tu lidi příliš dlouho neudrží a paradoxně vyžadují nejvíc práce.

    Ztížit ICC? Vždyť jej nedává většina populace ani teď.

    Transmog PvP sety? Jen pro velice omezenou skupinu lidí. Z těch, co mají rádi PvP jen ti, kteří jsou v něm dobří a z těch jen ti, kterým záleží na tom, jestli jejich růžové shouldery ladí s poslední kabelkou od- co já vím. A s tím, kolik práce by to dalo to nemá cenu dělat, pokud to nemohou použít masy. Abych byl upřímný, nemyslím, že někoho zajímá, jestli pár elitistů co chcou být speciální odejde. Rozhoduje průměrná většina.

    Ruby Sanctum? No, hádám že to by byl další jednorázový impuls. Není tam zase tolik bossů ani tolik lootu, aby to drželo většinu lidí na víc než měsíc.

    Zvýšit AC dropy? Super! I tak někdo kdo hraje jen pár hodin každý týden bude dělat cokoliv nad 500 AC měsíce. Proto to chce víc příležitostí jak je získávat -> jedinečný obsah vytvořený AN teamem. Ať už eveteři, developeři co by udělali vlastní instanci, prostě cokoliv, co nikde jinde nemají.

    A nemyslet jen na čísla, ale taky na psychologickou stránku hry. Ale jak přivábit hráče na něco nového už jsem tu určitě v nějakém postu řekl.

    Smutné je, že něco opravdu extra už vlastně ani vymyslet nejde, protože WotLK je už prostě stará hra.
    Naposledy upravil Mind; 06.06.2012 v 23:32.

  3. #173
    Ověřený člen Avatar uživatele Osk
    Založen
    08.01.2011
    Věk
    30
    Příspěvky
    333
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    18
    Takto, Anathema by mala robiť hocičo, len aby prilákala ľudí späť... Už dosť ľudí (hlavne PvP) odišlo na konkurenčné servre...

    Keď sa nezačné nič robiť, tak ochvíľu upadne... Každá maličkosť pomôže i keď sa to nezdá

    PS: A netreba sa ohánať tým, že z toho nechcete robiť fun... Práve výnimočnosťou prilákate ľudí

  4. #174
    Ověřený člen Avatar uživatele sami
    Založen
    08.01.2011
    Příspěvky
    169
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    18
    Citace Původně odeslal Abandonation Zobrazit příspěvek
    Ako prepáč Ancábl, ale ... nerozumiem o čo ti ide, máš nejaký lepší nápad? Tak sem s ním.
    Rozumnejsi napad? Jasne... transmog! Lidi si to treba do 2 mesicu daji a pak prijdou se stejnym topicem... ---> hodne ot toho vyresi...
    Dame WIPE? Jasneeeee... dame wipe a behem 2mesicu to zacne cely znova... lidi se tu na wotlku nudej jak jen je to mozny a oni to budou hrat znovu Samozrejme...
    Nemam do toho nejspi sco psat protoze me nebavi uz ani cataclysm... vlastne me WoW tak nejak nebavi vubec... diky AN a za to diky...

    Pokud ti to nedojde ani ted tak nejspis narazim na to ze WOTLK is death... transmog, wipe a ani jiny hovadiny proste nepomuzou... nebo ano... na mesic mozna 2. Pak se opet vidime v podobnem topicu kde budou lidi zadat o skakacku z outlandu do northrendu

  5. #175
    AN Developer Avatar uživatele Josy
    Založen
    10.06.2011
    Věk
    32
    Příspěvky
    596
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    21
    Citace Původně odeslal sami Zobrazit příspěvek
    skakacku z outlandu do northrendu
    nemožné cez GoB

    Ľahké farmenie AC

  6. #176
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele Aralkumm
    Založen
    17.01.2012
    Příspěvky
    337
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    19
    A o čo ti vlastne teraz ide? to by ma fakt strašne zaujímalo. Však keď je tá AN a Wotlk pre teba mŕtvy tak hraj na tom offíku kde si. Tam budeš mať za chvíľku pandy a budeš sa zabávať. Tu sa pár ľudí snaží o oživenie a udržať to hrateľné ešte aspoň na pár mesiacov, dať hráčom nové dôvody hrať a ciele a ty jediné čo dokážeš je sem prísť a pičovať? WoW tak to /applaud, predviedol si sa. Asi fakt potrebuješ len zástup ľudí, ktorí budú stáť za tebou a prikyvovať ti na všetko čo povieš.

    Ak si chcel prispieť do debaty nejakým návodom ako pomôcť AN tak nech sa páči, ale ak si prišiel len zapotiť nejakú sračku "od hráča z offiku" tak ako to chodí robiť Ladeus/Doomed, tak to fakt cg.

  7. #177
    Ověřený člen Avatar uživatele sami
    Založen
    08.01.2011
    Příspěvky
    169
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    18
    to je jasny... to vi kazdej... ja jen poukazuju na totalni nesmyslnost tehle s prominutim hovadin co lidi vymyslej uz jen kvuli tomu aby si ozivili ten uz tak silene ohranej wotlk... ano dame si par tydnu zabavy s tim ze si vyfarmim veci na transmog - co pak? --> dalsi topic... "Motivace hrat na AN No. 2"
    Zastaralost a ohranost tohodle datadisku tu proste nevymluvi nikdo... byt to tak super a zabavny TAK NIKOHO NENAPADNE NAPSAT NEJAKY PODOBNY TOPIC...

    To ze si lidi po pripadnem wipu odbehaji instance krasne zasebou je uzasna zalezitost... ale ruku na srdce... koho by to opravdu bavilo kdyz vi ez na nej ceka stejne zase jen ten WF set + T2 nebo uz ted silene ICC?

  8. #178
    Ověřený člen Avatar uživatele sami
    Založen
    08.01.2011
    Příspěvky
    169
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    18
    Aba nevim co se ti deje... jestli je spatny napsat svuj na zor na to ze tu vymyslite hovadiny tak sry... ja svuj nazor priste nenapisu... a presne jak pises... par mesicu zabavy - a co pak? zase me posles nekam?

    Sry za double post... nejak nevidim nikde "upravit"

  9. #179
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele Aralkumm
    Založen
    17.01.2012
    Příspěvky
    337
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    19
    A ČO BY SI AKO CHCEL? Cata na AN? Či rovno predbehneme offi a dáme Pandy? Ako ja fakt stále nechápem o čo ti ide. Pár ľudí sa tu snaží niečo vymyslieť, pridať ruku k dielu, nechcú to nechať len tak stagnovať a čakať kým tu bude 10 ľudí online a tebe to vadí? Ak to nepomôže okej, ale aspoň budeme vedieť, že sme pre to niečo spravili.

    Ak máš lepší nápad, opakujem sa, sem s ním. Kľudne zaplať každému hráčovi offík a môžeme sa tam stretnúť všetci z AN. Ale prosím ťa, už konečne napíš čo svojimi príspevkami sleduješ.

    /edit: nemáš vip, nemáš edit.
    //edit: nj to je najlepšie, prísť niekam, povedať: "robíte to na piču" a odísť.

  10. #180
    Ověřený člen Avatar uživatele sami
    Založen
    08.01.2011
    Příspěvky
    169
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    18
    Opravdu nevim co se ti stalo ze tak vysilujes... fakt netusim. Kdyz ja jsem chtel aby se na AN neco zmenilo jak vedeni serveru tak vetsina lidi me posilali do******. Zavedte si transmog, udelejte dalsich tisic zmen... me je to uplne jedno.

    Jestli proste nedokazes pochopit to ze muj nazor na tuhle vec je takovy ze je to proste blbost ktera bude fungovat chvilku a pak budete zakladat dalsi topic tak sorry... srdecne se omlouvam... jinak narazky na to ze jsem z offiku a podobny blaboly bych cekal od mene vyspelych lidi a ne od tobe... fakt netusim co jsem konkretne tobe udelal

Stránka 18 z 20 PrvníPrvní ... 8171819 ... PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •