Ja tu napríklad hrám už dlho no komunikáciu s GM sa snažím obmedziť a to pretože : dostal som tu ban 1x za hacky 2x za hacky okey stalo sa prešli 4 mesiace požiadal som o UB a nethi povedala že druhú šancu nedáva? WTF? v živote som nedostal ani len tú prvú ďalej písal som ticket ktorý bol prečítaný! a bez odpovede zmazaný.. to je prístup k hráčom? na faelona a raikina nemôžem povedať ani slovo ale ostatný? Podľa mňa je problém aj v tom že síce máme dosť GM no väčšinu času buď nie sú ingame alebo sú invisible a nereagijú na prosby hráčov , ďalej čo sa mi nepáči je to že keď jeden hráč napísal nethi na world back to the kitchen dostal ban .. začo?? bola to sranda no to že si tu ľudia narážajú na rodinu je úplne v pohode že? veď na to slúži ignore list.. čo vy ste niečo viac ako my hráči? bojíte sa kritiky a dávate len bany? keď sa vás niečo dotkne ... toto je jeden s problémov ..