Výsledky 1 až 10 z 243

Téma: Populace na serveru

Threaded View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #11
    Ověřený člen
    Založen
    13.06.2012
    Příspěvky
    128
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    Citace Původně odeslal Nikolnp Zobrazit příspěvek
    Mám otázku,
    Pokud víte, že AN upadá, proč se nespojit s jiným servrem, co je na tom podobně ? Třeba Posterus, ten je na tom taky dost bídně..
    Nevím, proč tento krok neuděláte..Pomohlo by to oběma servrům a dal by se i u aliance složit raid.. Ale musíte jednat, už včera bylo pozdě..
    Slučování serverů s sebou nese řadu problémů. Čí core bude použito? Kdo bude vést nový, sloučený server? Pokud má GM tým rozpory mezi sebou kvůli chybějícímu zásahu vedení, co myslíš že se stane při sloučení s jiným? Čí pravidla použiješ (pro hráče a pro GM)? Které chary/guildy nuceně přejmenuješ? A mohl bych pokračovat...

    Neříkám že všechny tyhle věci nejdou vyřešit, ale vážně bych to musel vidět abych uvěřil že by to bylo možné, zvlášt tady.

    Citace Původně odeslal galladriell Zobrazit příspěvek
    Nejhorší je, že toto je téma, kde se řeší docela závažná věc, ale diskutují tu jen hráči a exhraci, skoro bez účasti GM což je to nejsmutnější...
    GM se mají jen starat o hráče a řešit jejich problémy. K tomu nemusí být extrémně kreativní nebo zběhlí v oživování polomrtvých serverů, to je práce vedení.
    Naposledy upravil Pyrhos; 11.03.2015 v 19:53.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •