Wotlk upada (ludia len odchadzaju) , Catu nechcete (netusim preco), MOP ehm, by fungoval velmi zaujimavo. Tak co vlastne kto chce? To vazne chcete dotiahnut ludi hrat 7-8 rokov stary datadisk??? Spojit frakcie, wipe postav, wipe EQ, napady ktore ludi skor odradia. Netusim co s tym robit, ja osobne vidim ako jedine vychodisko Catu na velmi dobre hratelnej urovni , ako hrat 8 rokov to iste, alebo ako hrat nefunkcni MOP tot moj nazor .