Stránka 13 z 25 PrvníPrvní ... 312131423 ... PosledníPoslední
Výsledky 121 až 130 z 243

Téma: Populace na serveru

  1. #121
    Donor
    Založen
    10.01.2011
    Příspěvky
    309
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    17
    CFRDF, CFRBG, AC, PH..uz tu chyba len lvl 151 a bude to fun server..222 a gigafun
    fun server to uz velmi davno je

  2. #122
    Ověřený člen Avatar uživatele tatkasmoula
    Založen
    10.01.2011
    Příspěvky
    1 040
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    21
    Je, ale nijak jinak to už nezachráníš. To spojení worldu je super, ale nespojoval bych to úplně, ale jenom aby se do party dal invnout hráč opačné frakce, mohl vlézt do instance a hrát s druhou frakcí, ale jakmile by byl mimo raid, tak by byl zase enemy player (a free player head, jak říkají pévépéčkaři )

    AN - Tatkasmoula - Blood/Frost/Unholy DK
    AN - Tatkasmoulaa, Taatkasmoula, Tatkasmoulla, Tattkasmoula, Tatkaasmoula

  3. #123
    Ověřený člen
    Založen
    26.10.2013
    Příspěvky
    70
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    13
    Spojenie by bolo aj tak len docasne riesenie. Pri klesani pooulacie je to len kratkodoby krok, ktory nema z dlhodobeho hladiska vyznam. Podla mna strata casu a usilia DEV. Skor ako som pisala vyssie, reklama, reklama, reklama ...

    Ja osobne uz expim catu, a sem chodim len z nostalgie, aj ked radsej by som sa vratila na plno ako kedysi. Ale kedze uz nie je moznost ani poriadne ict raid a RDF je uz na tom skoro podobne... tak na co ? Takych je uz bohuzial viacej aspon co komunikujem zo znamymi.

    Anathema musi s tymto nieco spravim cim skor, lebo ak aj ostatny ako ja doexpia catu a ziskaju volaky eq a zacnu chodit pravidelne raidy, nebudu mat chut uz ist spat na anathemu. Ved aj preco by sa uz vracali ked maju nove postavy, nove quildy a novych priatelov s ktorymi chodia nieco.

    Bud tu na no kaslu a anathema ide a aj pojde do zabudnutia a robia vsemozne na pandach.
    Alebo uz cucaju zbytok moznosti ako zarobit a zavru to, ked zistia ze zisky su mensia ako naklady.

  4. #124
    Administrator TS3 Avatar uživatele Lapeno
    Založen
    30.12.2010
    Příspěvky
    4 642
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    43
    Citace Původně odeslal kajabart Zobrazit příspěvek
    Spojenie by bolo aj tak len docasne riesenie. Pri klesani pooulacie je to len kratkodoby krok, ktory nema z dlhodobeho hladiska vyznam. Podla mna strata casu a usilia DEV. Skor ako som pisala vyssie, reklama, reklama, reklama ...
    reklama, reklama, reklama... ano... ono je to take jednoduche... urcite ma projekt ako je tento problem s tym, ze nie je v povedomi wowkarov... na toto slovo som tu uz pomaly alergicky, lebo neviem akym zazracnym sposobom, chcel nalakat ludi na server, kde je 400 ludi, vacsina v end game geare a wotlk je stary peknych "par" rokov....

    Citace Původně odeslal kajabart Zobrazit příspěvek
    Ja osobne uz expim catu, a sem chodim len z nostalgie, aj ked radsej by som sa vratila na plno ako kedysi. Ale kedze uz nie je moznost ani poriadne ict raid a RDF je uz na tom skoro podobne... tak na co ? Takych je uz bohuzial viacej aspon co komunikujem zo znamymi.
    ja osobne som si vyexpil catu tiez a nehram to vobec, lebo je to mrte nudny datac... myslel som, ze budem hravat wowko, ale nehram ho nikde uz... wowko je proste stare, to si treba uvedomit a wotlk (ked uz je WoD, MoP, Cata davno releasnute) uz ani nehovorim... tak ci tak sa nespravi ziadna zmena a ocakavat zmenu k lepsiemu je len nadej "mladeho wowkara"

    spojenie frakcii je len docasne riesenie... ale aspon si ten wotlk ako tak predlzite. niekomu sa to bude pacit, niekomu nie... ale pokial do prazdnin nebudu na projekte pandy, tak to bude sakra pruser
    Mahori
    Detest
    Nemesis

  5. #125
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele Tomboo
    Založen
    18.06.2011
    Příspěvky
    183
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    17
    Spojení čeho ještě...? Všechny ty CFRDF, CFBG, pičoviny za AC, NC, Guild Housy a kdoví co ještě sou sice fajn, ale k nárůstu populace to očividně nepomáhá. I když máte x full HC charů, loremastera za tři prdele questů, transmog na pouliční štětku a totál brutál hárdkór tituly, tak sou vám k ničemu, maximálně tak k prohlížení v SW. Oželte to, nechte to wipnout a začneme odznova, pěkně čistej WotLK, bez aukce, AC, levelů za NC a užijem si hru. Přiznejte si, že WoW je stejně pořád dokola to samý, ať už na těch postavách máte něco nahraný nebo ne.

  6. #126
    Ověřený člen Avatar uživatele Altarin
    Založen
    01.04.2011
    Příspěvky
    75
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    Citace Původně odeslal Tomboo Zobrazit příspěvek
    Oželte to, nechte to wipnout a začneme odznova
    pokud bych to ozelel a mel zacinat odznova, rekni mi proc bych mel vubec zustavat tady? Ze by to tady vsechno fungovalo tak jak by postupne vychazel novej kontent? tomu sam neveris. Ze by vsichni nato byli nastejno? to je spis na skodu, wotlk znat natolik zpameti ze zacit na servru kde vsichni maj vsechno je pro me lepsi, jelikoz tam tady budu mit vsechno driv a nebudu u toho ani muset sedet cele dny. Ze tu jeste znam tech par lidi? myslim ze kdyby se dal wipe nebyl by problem se domluvit a odejit hromadne jinam. Takze rekni mi jeden jediny rozumny duvod jak by mnoha lety ohranemu wotlku prospel wipe.

  7. #127
    Administrator TS3 Avatar uživatele Lapeno
    Založen
    30.12.2010
    Příspěvky
    4 642
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    43
    Citace Původně odeslal Altarin Zobrazit příspěvek
    Takze rekni mi jeden jediny rozumny duvod jak by mnoha lety ohranemu wotlku prospel wipe.
    pretoze nemas ohranej napriklad naxx, v equipe ilvl <200 ... bolo to o niecom inom ako naletiet v end game geare a zergnut bossa predtym, nez stihne dat ability. vela krat sme wipli napriklad razorscale-a (v ulduare ), na to, ze sme nestihali s dps. bolo to o niecom inom. pocas tejto doby som posobil ako GuM a zaroven raidleader najlepsej aliancnej guildy. si na freecku, vyber mas velky.... tie kecy ze by si tu uz nehral vsak nikoho nezaujimaju, pretoze ked si to vezmes do historie, po wipe bolo VZDY viac ludi... este gmka sa tomu smiali v announcoch
    Mahori
    Detest
    Nemesis

  8. #128
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    24
    blizzlike wotlk už netáhne. možná jasně naplánovaný otevírání instancí na dalším realmu, ale na AN wipe těžko pomůže. Spíš bych byl pro přidání fun prvků (dobře prvků jako transmog co jsou na novějších datadiscích). SoloQ, spectator, spojené frakce v bg a instancích. To všechno podle mě ještě má šanci natáhnout lidi. Opravy jdou pomněrně svižně, takže se dá očekávat, že v dohledné době bude nové core v supr stavu a je tím pádem třeba dívat se dopředu...PVP turnaje, PVE challenge (omezený ilvl + speciální odměny a tak). Asi by mě napadlo pár věcí, které bych si rád na wotlku zkusil

  9. #129
    Ověřený člen Avatar uživatele Altarin
    Založen
    01.04.2011
    Příspěvky
    75
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    sice na tomhle servru ne, ale naxx i ud jsem si naproresoval az do aleluja, a nebavilo by me to obakovat, nicmene to je vec nazoru, treba nektere jo. Ale co se tu snazim vyzdvihnout je toto:

    jestli muzu pripodobnit wipe k nahozeni noveho core, tak to bylo asi takhle: nahodilo se to, prvni raid 40 lidi prihlasenych. Objevilo se par bugu kdy jsme na kazdy cekali 15 a vic minut nez se nejake gm uraci lognout a vyresit to, kdyz jsme videli 4 online na ts u hordy. Druhy raid 27lidi stejny problem. Dalsi raid uz byl problem slozit. A o necely dva mesice pozdeji je tu prispevek od menhatna kdy ve stredu nejen ze to guildovne neslozime, al enejsme schopni pomalu dobrat ani tech par lidi z worldu.

    Kdyz po dvou mesicich jeste neni ani opravenej loot z gunshipu dost silne pochybuju, ze i kdyby tu wipe byl opravi se vsechno mavnutim kouzelneho proutku tak aby to fungovalo ve chvili kdy se dany kontent otevre. Zvrovna v naxxu i UD je tech bugu fakt hodne a polovina jich jeste neni na bugtrackru ani nahozena, protoze ted se nato prdi. Udelas wipe pujdes prvni naxx a zjistis ze thaddius nejde pulnout a jdes pul hodiny schanet gm aby ti ho zabil. Ok obetoval jsi 10fullhc postav se 3 loremastrama, tak to zkousnes, ale hele jdes dalsi tyden a je to to same, dobre reknes si ze to jeste vydrzis, ale kdyz po mesici jeste porad nejde ovladnout elity u instruktora (ber jen jako priklady z toho co vim jiste ze tu ted nefunguje), inu dejte wipe uvidime, ale klidne se vsadim jak to tu bude za par mesicu vypadat.

  10. #130
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele Immortalone
    Založen
    04.06.2012
    Příspěvky
    310
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    +1 Altarin (Navíc, těch 15 minut je to možná tak pro člověka, co má známosti, běžný "smrtelník" může leda tak rozpustit raid, protože by se nedočkal.)
    Někteří by si potřebovali vyzkoušet, jak to momentálně vůbec na té alianci vypadá... protože opravdu mám pocit, jako by to tu spousta lidí posuzovala akorát na základě toho, jak se jim hraje u hordy. Jestli se u alíků napíše za hodinu na World tak 5-10 zpráv, tak je to hodně. Tímhle způsobem se staří hráči nevrátí, a už vůbec nenalákají noví.

    Loremaster accomplishers Immortalone & Efraim

Stránka 13 z 25 PrvníPrvní ... 312131423 ... PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •