Stránka 8 z 25 PrvníPrvní ... 78918 ... PosledníPoslední
Výsledky 71 až 80 z 243

Téma: Populace na serveru

  1. #71
    Registrovaný uživatel
    Založen
    18.01.2011
    Příspěvky
    4
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    darkover: S tím bych úplně nesouhlasil. Za prvé ToCko se tolik nechodí a za druhé, aby člověk získal odpovídající hodnotu GS (většinou chtějí 5,3 5,4K+) tak tam musí leda tak s PvP gearem. Za třetí bude tě jako PvE hráče bavit hra, když si zajdeš jeden raid týdně?

    Wutlol: Tož já také kouknul na videa, když jsem šel před týdnem poprvé ICC, abych věděl, co dělat (moc hezky jsou udělané ty na stránkách anathema), přijde mi to jako naprostý základ + addony na PVE. Ani ve snu by mne nenapadlo, že někdo může být natolik dutý, že by nepochopil taktiku na bosse, když by se mu řekla v TS. (Omlouvám se, ale mám zkušenosti pouze z EQ a tam jsem sám organizoval WR do Ulduaru s lidma, který neměli odpovídající GS a až na pár wipů (kvůli slabé DMG a následovném enrage) to vždy bylo v pohodě.)

    Almarell: Chceš tedy říci, že na Anathemě v současnosti působí takoví antitalenti? No koukám, doba se změnila. Ale není to neřešitelné, jak jsem zmínil organizované raidy by to částečně vyřešily, přinejmenším pro určitou skupinu hráčů, kteří by se opravdu chtěli zlepšovat.

    Hades: Docela s tebou souhlasím. Když si lidi postavu nevyexpí, tak k ní nemají takový vztah. Samozřejmě při expení se člověk více či méně naučí ovládat danou postavu (classu). Souhlasím, že aukce postav není úplně dobrý nápad pro hru jako takvou. Ale musím zmínit, že server není můj, ani tvůj a vlastně my do jeho fungování nemáme moc co povídat, jelikož nikdo z nás server pravidelně finančně nepodporuje (omlouvám se výjimkám, ale mám na mysli systém placení na offi). Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím i nesouhlasit, ale to je tak všechno, co s tím můžeme dělat (JC).

    Wipe není úplně špatný nápad, ale je to krok do prázdna. Dopadne to dobře, po roce dvou bude stav stejný jako dnes možná horší. Dopadne to špatně...
    Pandy by zase přinesly spoustu problémů a výsledek by byl také nejistý. Podle mne je řešení vymyslet něco, čím se server bude naprosto odlišovat od konkurence (Já jakožto PvE hráč bych třeba rád viděl ty organizované raidy a mohly by se chodit i instance ze starších datadisků). Upřímně to GM nemájí lehké, o to větší obdiv jim patří.

  2. #72
    Donor Avatar uživatele osman
    Založen
    09.12.2013
    Příspěvky
    23
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Citace Původně odeslal Lapeno Zobrazit příspěvek
    ukaz mi jedneho
    Lape, neviem ako su na tom weby, ostatných guild ale naše GUm si dalo tú námahu a spísalo taktiky na ICC,RS + dobrý a spolahlivý hráči napísali Guide na svoje classy ktore su na našich guild strankach, to je len o tom či sa danej guilde, (Gumku/adminovy webu) trochu chce svojej guilde pomoct a nechat po sebe niečo. (aj ked dost bezvýznamne)

    Čo sa týka momentalnej situácie na anatheme ( aby som sa vyjadril k téme) myslím si že nám nič ine neostava ako čakať, čakat či sa server trochu spamatá alebo to tu zabalit, ja osobne som za to čo tu spomínalo mnhoho hráčov, wipe eq > a postupne otvaranie instací podla patchov, aj ked neviem či by to pomohlo, zober si to tak že fórum navštevuje .... povedal by som tak 1/4 ludí čo hráva a oni ani netušia čo tu hrstka ludí rieši, chcelo by to zas ankety atd. atd.
    Sami sa v guilde stretávame s tým že je problém poskladat 10many a pekna seria 25hc skončila pretože ludí to prestalo baviť a proste šli inam alebo prestali hrat, berme to tak že to je možno impulz prestat hrať (týmto nechcem nikoho samozrejme navadzat alebo čo, je to každeho osobna vec)
    Dalej, hrajem tu viac ako 3 roky, čo myslím že je dost dlha doba, a za ten čas sa opravilo nespočet vecí, ale zas sa nespočet po*ralo, dufal som že si zas na An zajdem Ulduar, stalo sa a som sklamaný ale čo sa dá robit, nič ine nam nezostava ako čakat a čakať.

  3. #73
    Ověřený člen
    Založen
    30.01.2011
    Příspěvky
    81
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    17
    Osman, on narážal na gramatiku

  4. #74
    Ověřený člen
    Založen
    30.01.2011
    Příspěvky
    81
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    17
    Nejak to tu utíchlo

  5. #75
    Ověřený člen
    Založen
    26.10.2013
    Příspěvky
    70
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    13
    Prvom rade by mohli konecne RDF logovanie opravit, ked pride niekto novy a ma lognut a cakat a cakat a cakat, tak asi aku predstavu si o toto tu spravy ???
    RDF je zaklad pre novacikov, alebo sa pojdu uz len raidy ??

    Dik za odpoved, aj ked sa jej nedockam ako tak pozeram ...

  6. #76
    Donor
    Založen
    08.01.2011
    Věk
    33
    Příspěvky
    14
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    RDF musíte logovat jen za jednu určitou spec.
    Paladin třeba jen za TANK, ne zároveň heal+dmg, potom to loguje.

  7. #77
    Banned
    Založen
    04.01.2015
    Příspěvky
    4
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Citace Původně odeslal fishy Zobrazit příspěvek
    RDF musíte logovat jen za jednu určitou spec.
    Paladin třeba jen za TANK, ne zároveň heal+dmg, potom to loguje.
    On/ona myslel/a skôr buglý queue ktorý nevyhodí AFK hráča z fronty a celá parta je odkázaná na čakanie kým neleavne tank alebo heal.

  8. #78
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele Immortalone
    Založen
    04.06.2012
    Příspěvky
    310
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    Citace Původně odeslal fishy Zobrazit příspěvek
    RDF musíte logovat jen za jednu určitou spec.
    Paladin třeba jen za TANK, ne zároveň heal+dmg, potom to loguje.
    Loguju normálka tank/dmg a bere mě vždy skoro instantně, protože tank/heal jsou nedostatkový zboží. Když každej loguje jen jako dmg, tak se pak není čemu divit, že v tý que čeká i několik desítek minut. Tak tomu ale je i na serverech s několikatisícovou populací, kde když jsem logoval jako dmg, čekal jsem klidně i přes 40 minut

    Loremaster accomplishers Immortalone & Efraim

  9. #79
    Ověřený člen Avatar uživatele DjOtik
    Založen
    11.01.2011
    Věk
    32
    Příspěvky
    313
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Citace Původně odeslal Immortalone Zobrazit příspěvek
    Loguju normálka tank/dmg a bere mě vždy skoro instantně, protože tank/heal jsou nedostatkový zboží. Když každej loguje jen jako dmg, tak se pak není čemu divit, že v tý que čeká i několik desítek minut. Tak tomu ale je i na serverech s několikatisícovou populací, kde když jsem logoval jako dmg, čekal jsem klidně i přes 40 minut
    tak tomu je i na offi jako příklad je začátek wod: RDF průměrná čekací doba pro mě jako tanka level 100 rdf hc je instant kdežto za dmg ? průměrná čekací doba je 10 min a více viz screeny: log dmg http://prntscr.com/5s66v5 ------ log tank http://prntscr.com/5s6758

    a když vod nebylo těsně před koncem patche 6.0 tak klidně i 30 a více minut ;-)

  10. #80
    Registrovaný uživatel
    Založen
    02.01.2015
    Příspěvky
    14
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Cakat 10 minut na log a potom dostat za tanka teba? Normalne na sebevrazdu.
    Sme ti ohromne vdacni za tvoj nazor, ktory nikoho nazaujima. Mozes odist. A uz prosim navzdy.

Stránka 8 z 25 PrvníPrvní ... 78918 ... PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •