Citace Původně odeslal fishy Zobrazit příspěvek
RDF musíte logovat jen za jednu určitou spec.
Paladin třeba jen za TANK, ne zároveň heal+dmg, potom to loguje.
Loguju normálka tank/dmg a bere mě vždy skoro instantně, protože tank/heal jsou nedostatkový zboží. Když každej loguje jen jako dmg, tak se pak není čemu divit, že v tý que čeká i několik desítek minut. Tak tomu ale je i na serverech s několikatisícovou populací, kde když jsem logoval jako dmg, čekal jsem klidně i přes 40 minut