Citace Původně odeslal ultra Zobrazit příspěvek
Nechápem ľudí čo si myslia že ciel v PVP je dať full gear ale to je veľký omyl... atd atd
jo přesně tak, v tom je krása PvP. Neni to jako PvE kde boss dělá pořád to samý (to sice na AN moc nesedí ale budiž ), ale hra proti skutečným lidem, kteří mají vlastní nápady, taktiky a strategie.
Pro všechny znuděný PvPčkaře: Jsi borec s gearem? Paráda, teď zkus bejt borec v brutal gearu. Furt borec? Paráda, zkus classic set. Stále borec??

MickeyMousovo nápad o prequestu na icc je taky fajn