jeden maly dotaz k BtA = povedzme ze ma niekto na acc 4 chary, urobi si nejaky event.. povedzme ze skakacka... bola tusim 50 AC (nepametam sa) naporti sa, nabuguje atd. to je jedno... proste sa to da... ak to bude BtA tak moze to byt zneuzite tymto sposobom. myslim si ze BtA z hladiska bugovania by povolene byt nemalo...