Stránka 5 z 6 PrvníPrvní ... 456 PosledníPoslední
Výsledky 41 až 50 z 51

Téma: Binds to account

  1. #41
    Ověřený člen
    Založen
    04.05.2011
    Příspěvky
    47
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Souhlasim s tim ze soucasne raty dropu jsou nizke a mely by se zvednout nicmene s rozumem a ohledem na nasledujici:

    - WINTRADE: Jak se jiz castokrat stalo tak hraci na serveru kde neexistuji battle groupy (je pouze jeden server) mohou vyuzivat teto skutecnosti ve svuj prospech a diky vysokym ratum pro drop AC v kombinaci s BtA toho nasledne mohou vyuzit ve vetsim meritku.

    - ZNEHODNOCENI AC: diky vysokym ratum a moznosti farmeni diky BtA po chvili klesne hodnota tohoto platidla takovym zpusobem ze budeme nuceni zvysovat nabidku toho co si za AC lze koupit a povede to do pekel.

    - SMYSL RBG, RDF, Aren: Misto honoru/gearu/ratu dojde k farmeni AC coz pozmeni ucel instanci a PvP. Bude se chodit na ACcka a nikoli na Killy/gear/rate.

    Sam Jsi banelingu psal ze
    "zpristupnujeme AC jen pro ,,nektere,, (bugery, nolifery, kteri si to dokazi nafarmit) a ne pro vetsinu populace."
    ale ve tvych zmenach ratu vidim naopak snazsi farmeni prave pro tyto hrace a neuveritelne naspeedovani ziskavani AC. Vzdy se najde nekdo kdo do te hry investuje vice casu nez ostatni (noliferi) ale to preci neznamena ze kvuli tomu by lidi kteri nechteji farmit/naucit se hrat/venoivat hre cas by meli mit to same co noliferi.

    Zaverem: Jsem proti BtA. Jsem vsak pro zvyseni dropu ale maximalni hodnota drop sance by nemela presahnout 30% vyjma daily Questu kde jsem pro ponechani 100% drop rate.
    Naposledy upravil SamElanius; 12.05.2012 v 14:50.

  2. #42
    Registrovaný uživatel
    Založen
    22.02.2012
    Příspěvky
    106
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    15
    RDF HC 66% 1AC při dokončení
    RDF N 33% 1AC při dokončení
    RBG 100% 2AC Vítězové
    RBG 100% 1AC Poražení/remíza(sota)
    Arena 2v2 30% 1AC vítězové ?|? Arena 2v2 30% 3AC vítězové
    Arena 3v3 30% 2AC vítězové ?|? Arena 3v3 30% 5AC vítězové
    Arena 5v5 30% 3AC vítězové ?|? Arena 5v5 30% 7AC vítězové
    Arena 2v2 20% 1AC poražení
    Arena 3v3 20% 2AC poražení
    Arena 5v5 20% 3AC poražení
    Daily PvE 100% 5AC při dokončení
    Daily Pvp 100% 5AC při dokončení
    ICC N 33% 1AC Boss
    ICC HC 66% 1AC Boss
    LK N 100% 5 AC
    LK HC 100% 15 AC
    VoA 50% 1AC Boss
    ToC N 30% 1AC Boss
    ToC HC 45% 1AC Boss

    Ja bych to udelal takhle, s tim ze co se tyce aren, tak jsem pro ten pravy sloupecek a kdyz nekdo bude wintradovat, tak se to dobre pozna, protoze s 30% bude muset nawintradovat hodne aren.

    A porad jsem neslysel odpoved na otazku, zda budou AC BtA

  3. #43
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    24
    Citace Původně odeslal Faelon Zobrazit příspěvek
    BtA jeste probereme v tymu, dame vedet
    pochopil?

  4. #44
    Ověřený člen
    Založen
    04.05.2011
    Příspěvky
    47
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Citace Původně odeslal Boneling Zobrazit příspěvek
    RDF HC 66% 1AC při dokončení
    Arena 2v2 30% 1AC vítězové ?|? Arena 2v2 30% 3AC vítězové
    Arena 3v3 30% 2AC vítězové ?|? Arena 3v3 30% 5AC vítězové
    Arena 5v5 30% 3AC vítězové ?|? Arena 5v5 30% 7AC vítězové
    Arena 2v2 20% 1AC poražení
    Arena 3v3 20% 2AC poražení
    Arena 5v5 20% 3AC poražení
    Rozhodne za prohru ani jedno AC. At je motivace. A co se tyce poctu AC tak 2v2 2AC, 3v3 3AC, 5v5 5AC maximalne.

  5. #45
    Registrovaný uživatel
    Založen
    22.02.2012
    Příspěvky
    106
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    15
    Citace Původně odeslal SamElanius Zobrazit příspěvek
    Souhlasim s tim ze soucasne raty dropu jsou nizke a mely by se zvednout nicmene s rozumem a ohledem na nasledujici:

    - WINTRADE: Jak se jiz castokrat stalo tak hraci na serveru kde neexistuji battle groupy (je pouze jeden server) mohou vyuzivat teto skutecnosti ve svuj prospech a diky vysokym ratum pro drop AC v kombinaci s BOA toho nasledne mohou vyuzit ve vetsim meritku.

    - ZNEHODNOCENI AC: diky vysokym ratum a moznosti farmeni diky BoA po chvili klesne hodnota tohoto platidla takovym zpusobem ze budeme nuceni zvysovat nabidku toho co si za AC lze koupit a povede to do pekel.

    - SMYSL RBG, RDF, Aren: Misto honoru/gearu/ratu dojde k farmeni AC coz pozmeni ucel instanci a PvP. Bude se chodit na ACcka a nikoli na Killy/gear/rate.

    Sam Jsi banelingu psal ze
    "zpristupnujeme AC jen pro ,,nektere,, (bugery, nolifery, kteri si to dokazi nafarmit) a ne pro vetsinu populace."
    ale ve tvych zmenach ratu vidim naopak snazsi farmeni prave pro tyto hrace a neuveritelne naspeedovani ziskavani AC. Vzdy se najde nekdo kdo do te hry investuje vice casu nez ostatni (noliferi) ale to preci neznamena ze kvuli tomu by lidi kteri nechteji farmit/naucit se hrat/venoivat hre cas by meli mit to same co noliferi.

    Zaverem: Jsem proti BoA. Jsem vsak pro zvyseni dropu ale maximalni hodnota drop sance by nemela presahnout 30% vyjma daily Questu kde jsem pro ponechani 100% drop rate.
    - WINTRADE - a) myslim ze se to dost hlida a je dost videt a b) Proboha jsou to AC, ktere maji slouzit aby si lidi kupovali itemy a temi zpestrili hru ne aby super item melo 10 lidi, ostatni psali ze to nabugoval
    - ZNEHODNOCENI AC - jo, lidi vas budou uplne nenavidet, ze budou mit v baglech veci co jim delaj radost a pro ktere se sem na AN budou vracet... A pridat dalsi item vendrovi, tomu nerikam cesta do pekel, ale prace na 5 minut.
    - SMYSL RBG, RDF, Aren - Pro gear, honory a raty se tam bude chodit porad, ale bude se tam chodit vice, protoze je za to i bonus. Porad si myslim, ze je pro lidi dulezitejsi mit full WF a mit rating, nez mit v baglu papiroveho draka, nebo snad ne?
    - Jsem Boneling nebo Boneshock nebo Spravedlivej, ale ne Baneling. Jinak k tomu co jsi napsal, tak souhlasim s tim, ze se to urychli, o to taky jde. Me by zajimalo, kolik lidi doted melo motivaci chodit vsechny ty veci jen kvuli AC, rekl bych ze hodne malo lidi, kdyz vedeli jake maji raty a v hlave si spocitali ze ani za rok by nemeli to co chteji. Takhle kdyz uvidi, ze je to dosahnutelne, tak se budou vice snazit. To je prece dobre.

    Zaverem: Jsem pro BtA. A ta sance by mela byt u co nejvice veci 100%!!! Bavime se tady o tom celou dobu. Motivace MOTIVACE M O T I V A C E. Clovek se ti rozhodne farmit treba RDF pro AC, sance je 66%, krasne, das tam 30%, zajde 10 rdf, padne mu to treba 1x, protoze tak proste pravdepodobnost funguje a vykasle se ti na to, protoze pro nej bylo 9/10 RDF ztrata casu. Ano je pravda ze z dlouhodobeho hlediska by mu padli 3/10, ale kdo z hracu to vidi. Hrac vidi, ze mu padlo treba jen u prvniho RDF AC a u dalsich nic, tak si rekne ze je smolar ze to farmit nebude a zas mate o hrace mit, co chodit rdf, nebo co chodi areny, BG atd. A kdyz si todle rekne pulka lidi, tak jsme tam kde jsme byli.

    Citace Původně odeslal SamElanius Zobrazit příspěvek
    Rozhodne za prohru ani jedno AC. At je motivace. A co se tyce poctu AC tak 2v2 2AC, 3v3 3AC, 5v5 5AC maximalne.
    At je motivace: Motivace pro koho? pro full WF hrace? Proboha areny chodi malo lidi, protoze v arenach nepotkas nic jineho, nez full WF, vy tam musite dostat i lowky a ty tam nebudou chodit proto, aby dostali naklep o full wf lidi!!!!!!!!!!

    Proboha budte rozumni, chapu ze si nechcete pridalavat praci navic, ale ty 100% sance by opravdu fungovali, jedine co je treba zmenit jsou ceny itemu!
    Naposledy upravil Boneling; 12.05.2012 v 15:08.

  6. #46
    Ověřený člen
    Založen
    04.05.2011
    Příspěvky
    47
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Za zkomoleni jmena se ti omlouvam.

    Motivaci chodit hrat kvuli AC jsem jmenoval jako jeden z duvodu proc jsem proti. A ted jsi sam napsal ze motivace chodit hrat kvuli ziskani AC je soucasti tebou navrhovanych zmen. Muj nazor se nemeni, stojim si za tim co jsem napsal. Jsem pouze pro zvednuti drop rate max na 30% (z puvodnich napriklad 3 procent v urcitych pripadech).

  7. #47
    Registrovaný uživatel
    Založen
    22.02.2012
    Příspěvky
    106
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    15
    vy nechapete, jaka moznost se tady pred vami otevira, vy v tom vidite jen ze bude mit vice lidi vice AC itemu. Ja v tom vidim (POKUD BY SE TO UDELALO PODLE ME) ze lidi zacnou vice chodit areny, raidy, rdf, bgcka a to je pro server + a jediny co musite obetovat, je ze tady lidi budou behat s peknejma mountama.

    Ja uz ale nevim jak bych vam to rekl. Udelejte si to jak chcete, ale bude to mit jen ty dusledky, ze bugeri a noliferi a nadprumerni hraci si za kratsi dobu ziskaji co chteji = 0 prinos pro server.

    Citace Původně odeslal Lapeno Zobrazit příspěvek
    jeden maly dotaz k BtA = povedzme ze ma niekto na acc 4 chary, urobi si nejaky event.. povedzme ze skakacka... bola tusim 50 AC (nepametam sa) naporti sa, nabuguje atd. to je jedno... proste sa to da... ak to bude BtA tak moze to byt zneuzite tymto sposobom. myslim si ze BtA z hladiska bugovania by povolene byt nemalo...
    Ano znovu trestejte hrace a vetsinu, co to udelaji normalne, vyborny napad, proc neudelat ze se v arene bude dostavat za vyhru polovicni rating, aby pak wintradovani bylo z poloviny tak ucinne, za eventy davat jen polovicni odmeny nez byly normalne planovane, nebo zadne, bugeri tak neziskaji vubec nic a nezapomenme zakazat prodavani itemu jakychkoliv itemu naz5 vendorovi, aby se toho nedalo zneuzit. To pak bude dokonaly svet ke hrani.

    Timto koncim...
    Naposledy upravil Boneling; 12.05.2012 v 15:30.

  8. #48
    Administrator TS3 Avatar uživatele Lapeno
    Založen
    30.12.2010
    Příspěvky
    4 642
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    43
    jeden maly dotaz k BtA = povedzme ze ma niekto na acc 4 chary, urobi si nejaky event.. povedzme ze skakacka... bola tusim 50 AC (nepametam sa) naporti sa, nabuguje atd. to je jedno... proste sa to da... ak to bude BtA tak moze to byt zneuzite tymto sposobom. myslim si ze BtA z hladiska bugovania by povolene byt nemalo...
    Mahori
    Detest
    Nemesis

  9. #49
    Banned
    Založen
    26.02.2012
    Příspěvky
    133
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    jaky zase bugovani ? tak si posle nekdo tech 50AC ktery mu zustaly ze vsech postav na maina 1x .... a ? pro dalsi event se ty eventy daji za min AC a je to ... brain on ... a to ze tu bude chodit vice lidi s tema mountama je porad lepsi nez aby tu nechodil nikdo ... a stejne uz tu beha dost lidi s nabugovanyma spectralama... a tech 30% dropu je to samy jako 3% porad to neni dostacujici motivace pro hrace jako kdyby to bylo 100% a ty lidi by za tim sli a chteli by si udelat radost s novejma itemama , K tomu stezovani ze uz nemate co kupovat ... kdyz uz si nasetrite na spectrala napriklad, tak porad tam mate jeste dost veci ktere by jste chteli ziskat a pochybuju ze za mesic by to nekdo vsechno zvladnul i pri 100% ratech LOL .... kdyby to bylo BTA tak si to muzete posilat i na alty takze tu zadnou stiznost ze je nedostatek cen atd mit nikdy nebudete. /vizion
    Naposledy upravil hroblol; 12.05.2012 v 15:35.

  10. #50
    AN Developer Avatar uživatele Josy
    Založen
    10.06.2011
    Věk
    32
    Příspěvky
    596
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    21
    Citace Původně odeslal Lapeno Zobrazit příspěvek
    jeden maly dotaz k BtA = povedzme ze ma niekto na acc 4 chary, urobi si nejaky event.. povedzme ze skakacka... bola tusim 50 AC (nepametam sa) naporti sa, nabuguje atd. to je jedno... proste sa to da... ak to bude BtA tak moze to byt zneuzite tymto sposobom. myslim si ze BtA z hladiska bugovania by povolene byt nemalo...
    Bol event bludisko, odmena bola 100AC. Na acc mám 3x80lvl a jednu v tej dobe okolo 75lvl. Za každý char som spravil tento event (bez bugov) a na každom chare som si za tieto AC kúpil petov, ktoré boli BtA a poslal si ho na maina, lebo viem, že na altoch sú mi platné ako 100 ročnému dedkovi kondómy. Keby boli tieto AC BtA tak by som si ich nekupoval, ale radšej poslal na maina, kde by som si šetril na mounta.

    Ešte k tomu argumentu bugovanie. Neviem nájsť spôsob bugovania týchto AC, okrem tele hacku na eventoch typu- skákačka apod, ktoré sa uskutočňujú raz za 200rokov a ešte wintradu, ale ako už bolo napísané vyššie, prísne sa kontroluje.
    Naposledy upravil Josy; 12.05.2012 v 15:36.

    Ľahké farmenie AC

Stránka 5 z 6 PrvníPrvní ... 456 PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •