tomu co tu oba navrhujete NEODPOVIDAJI ceny itemu... a o wintradech v arenach nebo bugovani bossu ani nemluve
ty itemy jsou tam hodne slusne na to aby se to dalo takto snadno farmit
celej koncept AC je postaveny na tom ze to nejsou itemy,ktere by dostal KAZDY, ale jen nekteri...