Citace Původně odeslal Zeedeck Zobrazit příspěvek
Ano, na CZ/SK je WotLK ohraný, ale v zahraničí ani za prd, takže komenty typu-WotLK je ohraný si nechte, maximálně jak jsem psal pro CZ/SK je ohraný...
Však ale riešime populáciu na CZ/SK serveri, nie na zahraničnom a celkovo svetové servery nemajú problem s populáciou asi na žiadnej expanzii keď sa im tam nazbiera stovky hráčov z každého kúta sveta. NA CZ/SK zrejme toľko hráčov nieje aby tu "hrozila" nová vlna populácie, preto ja osobne si myslím že nech sa tu spraví s wotlkom čokoľvek, nič sem už tých hráčov nepritiahne, jedine nový datadisk (ale nie cata, ktorá už inde funguje celkom fajn). Proste tým piatim ľuďom čo milujú wotlk a svoj BIS v OG nech sa nechá tento realm taký aký je bez wipe a bez pridávaných fun prvkov a nech sa k tomu otvorí ten MOP realm - asi jediná možná šanca na pritiahnutie novej populácie na Anathemu, či už to zhateujete alebo nie.