Asi prvý krát čo prišiel Fifinka s normálnym a konštruktívnym nápadom.

Vždy som stál za názorom, že jedine server, ktorý sa bude čo najviac podobať blizzu má nejaký potenciál na úspech. Tieto šance podoby na blizz už má AN dávno za sebou, takže teraz už len ostáva pokračovať v ceste fun a vymýšlať nové nápady. To či písal Fifinka nie je zlý nápad, neviem či je to tu na wotlku možné, ale na jednom nemenovanom ice serveri to majú ošefované tak, že hneď pri vstupe do instancie je NPC, ktoré vás presunie pod textúry pôvodného raidu, kde developeri naspawnovali nový custom raid (budovy, objekty, elity, bossov) a na worlde sa tieto raidy skladajú častejšie ako blizz raidy. Možno by sa to uchytilo aj tu.

To, že tu je slabá ekonomika (podľa toho čo ste tu písali som pochopil že každý má aj goldy aj surky a nikto nekupuje) by sa dalo zlepšiť zavedením jednoduchej lotérie - naspawnujete niekde NPC ktoré bude predávať za cca 50 goldov tickety, raz týždenne prebehne losovanie a výherca dostane pár tisíc goldov. Čím viac ticketov tým väčšia šanca na win. Tým sa zníži celkový majetok goldov na serveri.
Ďalej môžete donútiť ľudí tie surky míňať - premena napr. titansteelov, arctic furov, gemov atď za player heady, AC.