Jano ty zas perlis asi necitas komentare. keby ludia chcu iny datadisk, tak idu hrat inde. oni chcu wotlk. preto tu hraju. menheho napad sa mi paci. ked si predstavim progres naxxu, ulduaru (nefunkcneho ) , 4k dps a tank s 35k hp, to by som rad zopakoval. s tym ze by sa wipli len equipy, zavreli instancie a nechali otvorene len rdf, os, naxx. podla mna je to konecne daky dobry napad. len skoda ze deti by plakali, ze pridu o equip, ze chcu stale aj po 4 rokoch len icc.