Zdravím,

Vím že toto téma bude bud smázáno, zamčeno nebo kdoví co... Ovšem nedá mi to se nezeptat o chcete dělat s tím že vám lidé odcházejí po desítkách jinam. Je problém složit raidy, dokonce už i RDF je celkem problém. Máte něco v plánu jak nalákat lidi? Ale něco co se opravdu uskuteční. Na "mi bychom chtěli" moc lidi nepřilakáte. Populace na serveru je opravdu s prominutím žalostná. Aukce postav moc lidí nepřiláká, to je výdělek jen pro server a né lidi, lidi nemaj moc duvod přijít, je mnoho serveru a anathema se bohužel moc neliší z pohledu přicházejícího hráče. A přechod hordácké guildy tak asi nebude nic top.

Proto bych se tedy rád zeptal, máte nějaký plán jak ty lidi přilákat?

S pozdravem