kamile...tys me spatne pochopil s tema setama..tam jde o to, ze je potreba udelat X setu se stejnym skinem ale s jinyma statama...tzn 1set Paladin retri,druhy set paladin holy atd... tam se nedelaji pro kazdeho zvlast ale pro kazdej spec zvlast,aby staty zustaly stejne...
co se tyce eventu...opet najit nekoho vhodneho i na mini eventy je problem,ale do toho nebudu zatim mluvit,necham to na nethiel