Spravte tie Pandy na Anatheme a pevne verím ze sa 90% starých hráčov vráti späť (+ kopec nových). Osobne si myslím ze všetci tý , ktorý odlišli čakali len na to ...
Wotlk na projecte je Bohuzial mŕtvy . A ci uz podniknete hociaké kroky , opravy , G.H. ci logovanie aréniek ... Anathemu s Wotlkom jednoducho nevzkriesi ...
(tolko môj skromný názor ...no offensive)