osobne ma prekvapuje, ako si dokaze apple stale udrziavat zakaznikov pri dnesom smartphone trhu a hlavne pri Google Android OS. Za posledne 4 quartaly (hadam som to napisal dobre) predali vyse 21 mil kusov iphone 3g/s /4g, co je teda pekne cislo ^^.

Najviac sa mi na iphone pacia hry, celku vzato, iphone bol tusim primarne urceny na hry (iOS).