Díky, po prečítaní tvojho príspevku som sa už asi na 90% rozhodol pre jeho kúpu.... premňa je životne dôležitá ta odolnosť pri nárazoch a pádoch, ktorých u mňa zažije fakt veľké množstvo čo sa týka hudby, mám windows ale itunes ani využiť nepotrebujem, stačí mi nahadzovať stiahnutú hudbu priamo z disku, čo by malo ísť bez problémov nie?

inak to vizerá dosť zaujímavo, celkom sa teším na tu hračičku