Stránka 18 z 25 PrvníPrvní ... 8171819 ... PosledníPoslední
Výsledky 171 až 180 z 243

Téma: Populace na serveru

  1. #171
    Ověřený člen Avatar uživatele Almarell
    Založen
    05.12.2013
    Příspěvky
    295
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    15
    Práve v knižkách to máš v jednom kuse že tam tie rasy furt spolu niečo riešia aj keď v hre sa môžu maximálne zabíjať Mňa skôr zaujíma, jak to bude vyzerať. Či to bude platiť len v grupách a v bg, alebo úplne všade. Či si frakcie budú rozumieť, môcť písať, atd...
    Huntress Loremaster Sylvana

  2. #172
    Anathema Gamemaster
    Založen
    11.02.2012
    Příspěvky
    2 473
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    39
    Všechny tyhle záležitost právě řešíme ... Základní idea je taková, že by měl být stále rozdělen world jako lokace, ale měly by fungovat společné instance, party atp. Pravděpodobně by se jednalo i o spojené channely. Ještě nevím jak to bude, ale pracuje se na tom a něco určitě bude.

    "Some people just need high-five. In the face. With chair."

  3. #173
    Donor
    Založen
    26.05.2013
    Příspěvky
    11
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    nespajajte frakcie ulna hlupost vsetci dobre vieme, radsej povolete GH ,a nastavajte kopu veci atd,,, vybavit zadarmo prechod na anathemu a pod.. nie na twin ,,, to som este nezral povolit prechod na iny server...

  4. #174
    Donor
    Založen
    10.01.2011
    Příspěvky
    309
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    17
    ako chces zakazat prechod na twin? vsak tam ludia chodia expit odznova radsej..ty co si 600x migroval si proti spojeniu a ani nevies ako to ma vypadat vo finalnej verzii, bohuzial je to jedina moznost, ale to ty nepochopis..uz ako clovek co kvoli katastrofalnej urovni na ali migroval k horde by si to chapat mohol
    ani ziadne GH uz tomu nepomozu na ohratom wotlku, o tom sa dalo bavit pri 600online este minuly rok

  5. #175
    Donor
    Založen
    26.05.2013
    Příspěvky
    11
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    to je mi uz jedno za ktoru frakciu hram ,ale nepaci sa mi ked su spojene chanely to poznam uz..potom sa neda organizovat zajazd na OG ,alebo SW s worldom

  6. #176
    Anathema Gamemaster
    Založen
    11.02.2012
    Příspěvky
    2 473
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    39
    Citace Původně odeslal Amani/Marceo Zobrazit příspěvek
    nespajajte frakcie ulna hlupost vsetci dobre vieme, radsej povolete GH ,a nastavajte kopu veci atd,,, vybavit zadarmo prechod na anathemu a pod.. nie na twin ,,, to som este nezral povolit prechod na iny server...
    Trošku nechápu, o čem mluvíš. Přechod na jiný server NEJDE zakázat, když se to dělá způsobem, že se Ti někdo od nich logne na ACC, přes něco nějak okopíruje char, přenese se a na původním se v 99% případů smaže.

    O spojení frakcí bude dnes večer nebo v noci vystavena zde an foru anketa, kde si sami hráči rozhodnout, jestli o to mají zájem nebo ne.

    "Some people just need high-five. In the face. With chair."

  7. #177
    Donor
    Založen
    26.05.2013
    Příspěvky
    11
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    aky hrači?? a s ktorej hlavy vyšlo to o čom budu rozhodovat?? prečo neprideš sem tam online trošku pokecat, aspon sa ukazat nejak hračov pobavit,,, alebo niekoho na to urči.. treba by mohlo zlacniet vip,,,, navrhujem dat 3 guildhousy pre každu frakciu kde guilda niečo dosiahne...treba ich nejak nalakat čo maju ine servery že tam tý ludia idu nechapem.. .. a to kopirovanie nejde nejak zastavit,??

  8. #178
    Anathema Gamemaster
    Založen
    11.02.2012
    Příspěvky
    2 473
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    39
    Myslíš si, že kdyby to kopírování šlo zastavit, tak to už dávno neuděláme? Je to to samé, co děláme, neudělají s tím nic ani oni, ani my.

    Zlevnění VIP je otázka pro Jinda.

    O tom, že bude anketa jsem rozhodl já po tom, co jsme v týmu schválili možnost spojení frakcí, jestli o to bude mezi hráči zájem.

    Beru Tvůj návrh na vědomí, ale na 99% se neuskuteční, jelikož v minulých dnech jsme dokončili systém GH, jsou na "papíře" questy, které se musí udělat a pak to spustíme.

    Co mají ostatní servery, kam lidi odcházejí? Převážně Cataclysm.

    "Some people just need high-five. In the face. With chair."

  9. #179
    Administrátor
    Založen
    10.12.2010
    Příspěvky
    10 894
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    20
    Muj názor na spojení frakcí je negativní, sice je pravda že aliance je málo, ale zřejmě si tady nikdo neuvědomuje jaký to je zásah do hry.

    Nejenom že to je uplná FUN změna, ale jsou tam tak velké strasti že to ingame spousty věcí spíše posere.

    Pokud by byla anketa tak jedině s minimální účastí 80 % aktivních hráču a muselo by se to udělat např commandem ingame aby to mělo nějaký význam a hlasování bylo unikátní.

    Osobně bych Alianci nějak zvýhodnil, ale zatím nemám představu jak.

  10. #180
    Ověřený člen
    Založen
    06.04.2014
    Příspěvky
    17
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    mali ste to predat twinu ked ste mali

Stránka 18 z 25 PrvníPrvní ... 8171819 ... PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •