Stránka 11 z 25 PrvníPrvní ... 10111221 ... PosledníPoslední
Výsledky 101 až 110 z 243

Téma: Populace na serveru

  1. #101
    Ověřený člen Avatar uživatele Almarell
    Založen
    05.12.2013
    Příspěvky
    295
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    15
    Citace Původně odeslal duron62 Zobrazit příspěvek
    Proč prostě tuhle měnu neseberete (wipe) na takovou aby každý něco měl ale měl zájem rozhýbat i ekonomiku.
    Nieje to tak dávno čo tu bol wipe goldov a emblémov bez varovania a veľa ľudí pre tento krok prestalo hrať.
    Huntress Loremaster Sylvana

  2. #102
    Ověřený člen Avatar uživatele Ene
    Založen
    09.01.2011
    Příspěvky
    370
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    17
    Citace Původně odeslal Almarell Zobrazit příspěvek
    Nieje to tak dávno čo tu bol wipe goldov a emblémov bez varovania a veľa ľudí pre tento krok prestalo hrať.
    Wipe goldů a emblemů s varováním, zamysli se trochu

  3. #103
    Ověřený člen Avatar uživatele Almarell
    Založen
    05.12.2013
    Příspěvky
    295
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    15
    Ty sa zamysli. Server má hráčom veci ponúkať a nie brať na základe toho, že chcú zachraňovať situácie ale možno je to len môj názor. Vravím o wipe ktorý bol kvôli bugerom a bol preto bez varovania lenže doplatili na to hlavne poctiví hráči lebo ani nestihli utratiť na to, na čo podaktori šetrili tie platidlá. Teraz sa tu navrhuje wipe kvoli ekonomike čo ak by náhodou bolo (čo ale vraj nebude), tak ak má vedenie v sebe kúsok slušnosti, hráčom aspoň oznámi skôr ako podnikne tak závažný krok.
    Huntress Loremaster Sylvana

  4. #104
    Ověřený člen Avatar uživatele Ene
    Založen
    09.01.2011
    Příspěvky
    370
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    17
    Samozřejmě, že wipe nemá cenu dokud nevymyslí nějakou novou motivaci pro hráče, až pak to teprv připadá v úvahu, nemusíš se bát o své uctívané postavy... absolutně nemám proč se zamyslet A pokud něco takovýho jako wipe bude, tak to určitě oznámí, v první řadě je vždy informovanost..
    so calm down

  5. #105
    Ověřený člen Avatar uživatele Almarell
    Založen
    05.12.2013
    Příspěvky
    295
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    15
    Ja nemám žiadne uctievané postavy Ostal mi main ale goldy a iné veci neškrečkujem takže je mi to tak päť či zas wipnu goldy alebo ne. Ja som len podotkla že posledny wipe goldov mal za následok úbytok hráčov a veci v aukcii boli len drahšie lebo ľudia hrabali späť čo stratili. A ekonomiku to nijak nezlepšilo. A bolo to viac menej reakcia na tých vyššie, ktorí tu takýto wipe navrhujú...
    Huntress Loremaster Sylvana

  6. #106
    Registrovaný uživatel
    Založen
    14.12.2012
    Příspěvky
    43
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    no wipe neni potreba vzdyt prece jdou zavrit instance ... jde znemoznit nasazeni gearu ale naco bude te bavit farmit honory aby sis koupil deadly eq a nemohl nosit svuj krasny (koupeny) char s 5/5 WF se shadowmournou ?
    a nebo
    chodit RDF -> naxx->uld atd a nemoct nasadit svuj vysneny Full Icc25hc+RS25hc gear se shm jen aby tu nejake procento melo co delat ? zamyslete se

  7. #107
    Ověřený člen
    Založen
    13.06.2012
    Příspěvky
    128
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    Udržení populace v této fázi je poměrně oříšek.

    >inb4 cpt. obvious
    Serverová část
    Tuto část spravují developeři/admin. GM a hráči pracují pouze s výsledkem jejich práce.

    Aby fungovala správně, je potřeba:
    -Dostatek developerů
    -Stabilita
    -Funkčnost class a světa (Classy > Dungeony = BG = Areny => Raidy > Questy)
    -Content pro hráče

    Komunitní část
    Tuto část spravují GM a využívají hráči.

    Aby fungovala správně, je potřeba:
    -Motivace ke hraní (content)
    -Interakce mezi hráči
    -Noví hráči
    -Zdravý vztah mezi GM a hráči
    -Komunikace mezi vedením a GM

    Už jsem hodně dlouho nehrál, ale budu věřit OP, když mi říkal, že je server zabugovanej ale stabilní.

    Scenaria:
    Pujde to jako doteď a budou pouze nahazovány opravy: Populace bude dál klesat, protože není co dělat - chybí content pro hráče
    Wipe postav v současném stavu: Všichni lidi, které tu drží jen jejich vymazlená postava okamžitě odejdou - chybí motivace ke hraní
    Wipe equipu v současném stavu: Spousta lidí odejde když si uvědomí, že budou jen znova dělat co už dělali - chybí motivace ke hraní
    Vytvoří se nová měna, přidají se zpět GH: Pár lidí se vrátí, chvíli si vyhraje, populace bude dál klesat - není jak zaujmout nové hráče
    Přejde se na nový doplněk: Ne, že bych podceňoval AN devy, ale celý doplněk je opravdu hodně práce, navíc část komunity chce WotLK - chybí serverová část včas
    Přetrvá nepřátelství mezi hráči a GM: Chování mezi GM a hráči ovlivňuje lidi, zvlášť když je to veřejné (world,GM atd.) - rozvrací komunitu
    Dírou v časoprostoru se přivalí moře schopných eventerů: Lidi požadují smysluplné odměny - chybí motivace ke hraní

    Co s tím?
    Když se vyřeší jeden problém, zabijí server jiný. Takže by možná bylo nejlepší udělat #YOLO změnu, co server buď zachrání, nebo položí.

    Ale jakou, pokud je wipe postav i equipu nepřijatelný?

    Zvýšit level cap, ovšem s tím by bylo nutno udělat masivní změny v jádře a poté vytvořit spoustu contentu pro levelování a nový endgame. Napsat vlastní příběh. - chybí developeři

    Vytvořit novou zónu, která by obsahovala world bosse, daily questy a další věci(PvP zóna), které by lidi mohli dělat a byla by tak těžká, že by nic nešlo usólovat. Odměnou by mohly být věci do GH, nová měna, custom gear...- není jak zaujmout nové hráče, custom gear nejspíš nemožný kvůli limitacím core, pravděpodobně chybí developeři

    Vytvořit ve hře level down-scaling. Veteráni by mohli hrát s novými hráči tím, že by se příkazem snížili na jejich level a dostávali by za společné hraní novou speciální měnu. - pravděpodobně nemožné kvůli limitacím core

    Vytvořit custom instance pro PvE a PvP. - pravděpodobně nemožné kvůli limitacím core


    No, aspoň jsem to zkusil.

    EDIT:
    Levelování 1-80 už všichni znají nazpaměť. A podle mého ti, co ho neznají o moc nepřijdou. Kdyby byla startovní čára 80, zmizela by tím velká část bariéry pro příchozí hráče a mnoho zón by šlo využít pro jiné účely bez použití fázování. Otázka znovu je, jestli je to technicky možné, jestli na to jsou developeři a jestli je to dobrý nápad.
    Naposledy upravil Pyrhos; 20.01.2015 v 01:55.

  8. #108
    Ověřený člen
    Založen
    30.01.2011
    Příspěvky
    81
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    17
    Zas raz dokazuješ, že presvedčiť ťa na post spolu-eventera pred pár rokmi bol môj najväčší úspech ^^ je fajn občas naraziť na tomto fóre na príspevok človeka, ktorý to má v hlave usporiadané...

    Abandonation

  9. #109
    Ověřený člen Avatar uživatele DjOtik
    Založen
    11.01.2011
    Věk
    32
    Příspěvky
    313
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Jelikož je situace na AN kritická a konkurence je veliká , napadá mě něco co se asi většině líbit nebude.

    Většina lidí když si chce zahrát wotlk jde stejně na "hvězdičky" , páč funguje a hlavně má reklamy všude...

    Co udělat u AN krok razantním směrem a to udělat z AN Wotlk Fun něco jako je GGF ?

    Dungeony na a raidy na low levelech se stejně (dle mě) nechodí , maximálně lowku protáhnete a to je tak vše... Co tyto raidy a dungeony boostnout ? Například MC dát na podobnou úroveň jako toc BWL zase jako Togc a podobně ? Vše upravit zvednout level cap prostě udělat pravý nefalšovaný fun server který už stejně an v malé míře je...

    Stejně ať si to vezmete tak či onak, stejně budou lidé ubívat a naláká je jen nová zábava, ta bohužel na wotlku kde LK 25 heroic už většina zabila moc nehrozí, pokuď se nepřidá něco víc... a po icc a RS logicky následuje cata a ten je zamítnut a lidé ho nechtějí.

    Děkuji za pozornost a své útoky na mou osobu si nechte, urážky od freečkařů mě opravdu netrápí.

  10. #110
    Ověřený člen
    Založen
    06.04.2014
    Příspěvky
    17
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    GGF si mozes hrat na tom svojom ofiku

Stránka 11 z 25 PrvníPrvní ... 10111221 ... PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •