Stránka 3 z 25 PrvníPrvní ... 23413 ... PosledníPoslední
Výsledky 21 až 30 z 243

Téma: Populace na serveru

  1. #21
    Banned
    Založen
    04.01.2015
    Příspěvky
    4
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Ak tu chces napravovat gm team musel by si zajst od toho najvyssieho a toho bohuzial nema kto napravit

  2. #22
    Administrator TS3 Avatar uživatele Lapeno
    Založen
    30.12.2010
    Příspěvky
    4 642
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    43
    Citace Původně odeslal Tomboo Zobrazit příspěvek
    - I ceny transmogů by šli udělat zajímavěji - dejme tomu podobně jako u craftění profek, např. x AC + x PS + x Eternal Life + x Spellweave atd. u clothů, nebo x AC + x PS + x Et. Earth, + x Titansteelů u plechovek, atd.
    cena transmogu by mala ist smerom dole a nie hore... osobne by som zmenil dany Q a spravil ho viac easy [je problem najst partu na to, aby clovek obehal tak retardovany chain Q]. pokial chce clovek hru, kde musi stale nieco farmit tak ma cata/pandy


    Citace Původně odeslal Bestrogueworld Zobrazit příspěvek
    Tu spíše populace klesá, úroveň klesá a bude klesat. Jsem upřímně rád za ten perma ban, hraji jinde, kde je populace solidní a aspoň tam je nějaká konkurence a ne jak tady, kde se jako top lidi považují Arantisia, Kind a ribald, což je fakt smutné a směšné, kteří mají ještě podporu horde GMs a.k.a Fhaere a kdo ví kdo dál.
    zrovna Kind je dost dobry nechcem ta urazit poolmen, ale je daleko nad tebou

    edit: reakcia na poolmena, nechcem robit offtopic, nenapisem dalsi post
    ak je to stary kind, tak viem ako hraval a dokonca viem ako hras ty a rovnako viem, ako hras ty taktiez sa pohybujem v parte gladiatorov z AN, ktori to dosiahli v dobe, ked tu bola este pvp uroven a ked obcas lognu a vidia tieto top ranky tak sa strasne smeju
    Naposledy upravil Lapeno; 07.01.2015 v 16:20.
    Mahori
    Detest
    Nemesis

  3. #23
    Registrovaný uživatel
    Založen
    08.06.2014
    Příspěvky
    79
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    13
    Lape, jak muzes srovnavat Frost maga a resto druida??? a FYI, jak hral kind s inflou, dali sme ho 3:1, shatter vs dudu lock....tak jako o tridu vys opravdu neni
    A huahype nevim kdo jsi, beztak nejaky banned hordak, nazor ti neberu, lama jsem, uz to ani neresim, resim to, co delaji lidi tady pro nejaky bezcenny titul na AN

  4. #24
    Ověřený člen
    Založen
    05.02.2011
    Příspěvky
    98
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    No jestli se zde po několika letech otevře ulduar,navíc ještě bez yogga,tak nevím teda jestli se to někam posune,když developeri opravuji takové věci,navíc věci které si hráči zabijou jednou,dvakrát a už nebudou mít důvod při součastných gearech,tam chodit...Otázkou je ,jestli chce AN,jako hlavni server P-N zůstat na WOTLK a snažit se o udržení co nejlepšího WOTLK serveru,nebo přejít na některý z dalších datadisku a WOTLK nechat jen jako off server (Např. jak za dob AN a EQ byl gigafun a pořád je vlastně...)
    Kdysi jsem zde odehrát opravdu hodně hodin a hodin,no jsem zvědavy jak to zde dopadne

  5. #25
    Ověřený člen
    Založen
    30.06.2013
    Příspěvky
    45
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Populace se uz asi moc nezmeni, WOTLK uz je ohrany a lepsi uz to nebude, prave naopak Nicmene, je tu urcite spousta kroku, jak to jeste vice nenechat upadnout. Myslim, ze je spousta veci, ktere by se dali zmenit, zlepsit a pridat, nektere tady uz padly Ale uprimne to moc nadejne nevidim a muzeme cekat uz jen na to, kdy tu bude hrat 100 - 200 , kteri to tady jeste rok udrzej a pak to zanikne

  6. #26
    Banned
    Založen
    01.12.2014
    Příspěvky
    8
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Citace Původně odeslal Billygodx Zobrazit příspěvek
    Je vidět, že pvp hrát neumíš, když chceš pandy . Navíc kdyby lidi chtěli jinej datadisk, tak už naněm hrajou. Chci wotlk tak k*rva hraju na wotlku. A né chci pandy hraju na wotlku a čekám až bude novej patch. jestli chcete pomoct serveru, Tak musej GM začít u sebe. Né styl: "Za takovouhle hnusnou pomluvu mám chuť tudle postavu smazat"+perma a veřejnou omluvu.
    4tlacitkove wotlk kde staci faknou jeden cast a mas free win kappa toto hovno muze napsat jen priest z freecka co nikdy mop/wod nehral.. claping irl

  7. #27
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele duron62
    Založen
    08.01.2011
    Věk
    41
    Příspěvky
    100
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    Jsi uplně mimo puvodní téma. takže se laskavě vyjádři k veci a netahej si tu triko navíc s WoD které je tu chvíli a sám o něm víš hovno, navíc se naprosto vubec netýká puvodního dotazu.

    Dělat frajery a měřit své ego si jděte do hospody, akorát se to kuli vám zamkne hlupáci..

    Navíc vyjádření od kompetentních osob stále jinde, je vidět jak se tu sere na lidi, hlavně když z nás kape...
    Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu..

  8. #28
    Administrator TS3 Avatar uživatele Lapeno
    Založen
    30.12.2010
    Příspěvky
    4 642
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    43
    Citace Původně odeslal duron62 Zobrazit příspěvek
    Navíc vyjádření od kompetentních osob stále jinde, je vidět jak se tu sere na lidi, hlavně když z nás kape...
    len dufam ze vies, ze vyjadrenie moze byt len od dvoch osob (malo by byt, ostatne vyjadrenia su zbytocne), Raikin to ale nie je
    Mahori
    Detest
    Nemesis

  9. #29
    Registrovaný uživatel
    Založen
    28.02.2012
    Věk
    33
    Příspěvky
    672
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    22
    populácia na serveri?

    keď sa tak námatkovo sem-tam pozriem na stránku anathemy, tak väčšinou číslo online hráčov nestúpne cez 400... je otázka, či sa ešte o nejakej "populácii" na tomto serveri dá hovoriť

    pred rokom a pol sa to už riešilo ... boli tu rôzne návrhy atď atď, viď
    http://forum.project-nemesis.cz/show...l=1#post176982
    http://forum.project-nemesis.cz/show...ls-No-SPAM-pls!

    a v tejto chvíli anathema prežíva situáciu o ktorej sa hovorilo už vtedy... postupne populacia bude klesať ak sa nespraví niečo nové a bude klesať a klesať, až sa dostaneme na takú úroveň, že hoci by hráčom vedenie servera platilo aby hrali, tak hrať prosto nebudú... čo som počul, tak sa otvorilo odvtedy RS, otvoril sa algalon... no nádhera.. za rok a pol sa otvorili 2 bossovia... aspoň niečo pravda... hej hej super spravilo sa milion inej prace, nasadilo sa konečne nove core, ku ktoremu sme sa prekusavali dva roky, ale teraz sa hlboko ospravedlňujem, no musím to takto povedať... tieto zmeny (až na tých 2 bossov) absolútne nikoho nezaujímajú... koho zaujima opraveny quest v barrensoch okrem 5 ľudi čo chcu loremastera? koho zaujima "Nastaven crit hit při situaci, kdy target sedí" ... vážne? ako je to super, že postupne sa chcete dostať až k "blizzlike" úrovni, ale hráčom vôbec nejde o tieto s prepáčením blbosti... som veľmi rád, že po asi 2,5 roku odkedy sa rozoberalo spawnovanie arena crystalu do areny, som minule videl v update "implementování arena crystalu" ... v čase, keď na anatheme je problém lognúť 2v2 je už tento arena crystal asi tak užitočný... asi tak užitočný ako tento topic a aj môj príspevok... predtým by som povedal, že sa tento server dá zachrániť novým contentom, ale sami sme videli, že keď už na EQ nebola tá členská základňa, tak ho nevzkriesilo ani CATA a tak isto ani anathemu nevzskriesia pandy (ktoré by mohli prísť... keď si tak spätne prehrávam všetky ohlásenia o otvorení bossov, raidov, nového core, Mmáp, Vmáp a ostatných záležitostí... tak o 3 roky najskôr)

    neberte to prosím ako nejakú bohapustú kritiku vašej práce... ja rozumiem, že máte toho veľa, chodíte do škôl, do práce, musíte sa vytrieskať so svojimi ženami pomedzi to... ale nikto vás do tejto činnosti nenútil... ja som sa tiež nepchal do dev tímu, pretože jednoducho na to nemám... jednak schopnosti (ktoré vy máte a za to vás úprimne uznávam) a jednak na to ani nemám čas... a keď sa niečomu nemôžem venovať poriadne, potom dobre zvážim, či s tým vôbec začnem

    odporúčam si tento príspevok prečítať o 2 roky... keď bude aktuálny

    ďakujem za pozornosť a pekný zvyšok dňa
    Naposledy upravil Mandos; 08.01.2015 v 19:02.

  10. #30
    Banned
    Založen
    14.07.2014
    Příspěvky
    83
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    WotLK je možná 'ohraný', ale je to podle mě pořád nej datadisk. A vy si myslíte, že když tady bude Cata nebo Pandy, že tu populace stoupne a každý tady přijde? Vy jste se ptali všech hráču jestli tady chcou Pandy nebo Cata? Na Cata či Pandy vám pujde minimum lidí, protože někteří radši přejdou na jiný server nebo pujdou na offi nebo nvm kam, třeba na Twin nebo já nvm, ale určitě tady nebude víc hráču, spíš méně a to o dost. A to, že tady pár lidí naíše, že by bylo lepší, kdyby tady byly Pandy, tak to neznamená, že vám tu zustane celá populace serveru... Zazpomínejte, jak dopadlo Eq... A osobně, kdyby na An byly Pandy nebo Cata, tak jdu pryč.
    Celkouvě je An už v háji. Jak tady psali už jiní, muže si maximálně udržet těch 400 hráču.
    Co se týče nového core, tak to nevypadá nějak extra zle, ale není to zase ani dobré. Jak zminoval Mandos, tak každý z GM teamu má svuj realní život, takže nemájí celý den na WoW a na všelijaké opravy atd.
    Naposledy upravil Zeedeck; 08.01.2015 v 20:32.

Stránka 3 z 25 PrvníPrvní ... 23413 ... PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •