Stránka 4 z 6 PrvníPrvní ... 345 ... PosledníPoslední
Výsledky 31 až 40 z 51

Téma: Binds to account

  1. #31
    Anathema Gamemaster
    Založen
    11.02.2012
    Příspěvky
    2 473
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    39
    Jasný, chápu co tím myslíš, ale není "artikl jako artikl" ...Tím myslím, že není důvod dávat 100% drop u RDF HC, kde máš i jiné zisky oproti arenkam, kde by se ten 100% drop hodil... Upravil jsem to:
    RDF HC 66% 1AC při dokončení
    RDF N 33% 1AC při dokončení
    RBG 66% 2AC Vítězové
    RBG 50% 1AC Poražení/remíza(sota)
    Arena 2v2 100% 1AC vítězové
    Arena 3v3 100% 2AC vítězové
    Arena 5v5 100% 3AC vítězové
    Arena 2v2 37% 1AC poražení
    Arena 3v3 32% 2AC poražení
    Arena 5v5 27% 3AC poražení
    Daily PvE 100% 5AC při dokončení
    Daily Pvp 100% 5AC při dokončení
    WOTLK RAID N 33% 1AC Boss
    WOTLK RAID HC 66% 1AC Boss

    "Some people just need high-five. In the face. With chair."

  2. #32
    Anathema Admin Avatar uživatele Faelon
    Založen
    26.12.2010
    Věk
    33
    Příspěvky
    2 775
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    39
    tomu co tu oba navrhujete NEODPOVIDAJI ceny itemu... a o wintradech v arenach nebo bugovani bossu ani nemluve
    ty itemy jsou tam hodne slusne na to aby se to dalo takto snadno farmit
    celej koncept AC je postaveny na tom ze to nejsou itemy,ktere by dostal KAZDY, ale jen nekteri...

  3. #33
    AN Developer Avatar uživatele Josy
    Založen
    10.06.2011
    Věk
    32
    Příspěvky
    596
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    21
    Ako čítam celé vlákno tak sa téma z BtA zmenila na raty dropu AC, ceny vecí za ne. Lenže som nikde nenašiel, či AC budú BtA (ak som to prehliadol napíšte číslo odpovede, kde to je uvedené).

    Ľahké farmenie AC

  4. #34
    Registrovaný uživatel
    Založen
    22.02.2012
    Příspěvky
    106
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    15
    OK faelone, jestli to znamena ze to nemam delat, tak to delat nebudu... je to skoda, ze jste si dali takovou praci s AC jen pro ,,nektere,, (bugery, nolifery, kteri si to dokazi nafarmit) a ne pro vetsinu populace.

    Jinak raikine souhlasim se vsemi raty, az na:

    RBG 100% 2AC Vítězové - stejny duvod jako u aren
    RBG 100% 1AC Poražení/remíza(sota) - odmena za snahu a straveny cas v bg a cekanim na BG (cca 30 min)

    Skoda ze se pravdepodobne nic z toho zase neuskutecni, protoze faelon v tom vidi jen nahravani bugerum, kteri si to mimochodem i pri stavajici situaci dokazou nabugovat (takze je to podle me zcestny argument)

    Pokud je to vase posledni rozhodnuti, tak to locknete...

    PS: pokud ano, tak pro me a nejen pro me, je to jen dalsi zklamani, protoze server mohl byt lepsi

  5. #35
    Administrator TS3 Avatar uživatele Lapeno
    Založen
    30.12.2010
    Příspěvky
    4 642
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    43
    Citace Původně odeslal Faelon Zobrazit příspěvek
    Hodnoty AC zvlada 1,5,10,25,50,100,250,500,1000
    Hodnoty jineho custom itemu nezvlada zadne,protoze DBC to nepodporuji
    alternativa by nemohla byt custom Q?
    Mahori
    Detest
    Nemesis

  6. #36
    Anathema Admin Avatar uživatele Faelon
    Založen
    26.12.2010
    Věk
    33
    Příspěvky
    2 775
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    39
    mohla,ale to bude u jednoho npc 40q? nebo kolik tam je itemu?...mam tucha ze maximum je kolem 15

  7. #37
    Administrator TS3 Avatar uživatele Lapeno
    Založen
    30.12.2010
    Příspěvky
    4 642
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    43
    repeatable Q a moznost vyberu itemov, tusim ze maximalny pocet rewardov je 4+1 also receive. ale ceny by sa zmenit takto dali... nazvy Q by mohli obsahovat viacmenej rewardy
    Mahori
    Detest
    Nemesis

  8. #38
    Anathema Admin Avatar uživatele Faelon
    Založen
    26.12.2010
    Věk
    33
    Příspěvky
    2 775
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    39
    to by slo ...
    navrhnete sem ceny

  9. #39
    Registrovaný uživatel
    Založen
    22.02.2012
    Příspěvky
    106
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    15
    nejdriv bych se shodnul na ratech, pokud raikin a ostatni souhlasi s temito, tak se muzem posunout dale

    RDF HC 66% 1AC při dokončení
    RDF N 33% 1AC při dokončení
    RBG 100% 2AC Vítězové
    RBG 100% 1AC Poražení/remíza(sota)
    Arena 2v2 100% 1AC vítězové
    Arena 3v3 100% 2AC vítězové
    Arena 5v5 100% 3AC vítězové
    Arena 2v2 37% 1AC poražení
    Arena 3v3 32% 2AC poražení
    Arena 5v5 27% 3AC poražení
    Daily PvE 100% 5AC při dokončení
    Daily Pvp 100% 5AC při dokončení
    WOTLK RAID N 33% 1AC Boss
    WOTLK RAID HC 66% 1AC Boss

    PS: budou teda ty AC BtA, nebo ne, to take hodne ovlivni ceny
    Naposledy upravil Boneling; 12.05.2012 v 14:20.

  10. #40
    Anathema Admin Avatar uživatele Faelon
    Založen
    26.12.2010
    Věk
    33
    Příspěvky
    2 775
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    39
    udelame to jinak...ceny zanechame,procenta zvedneme(jeste se uvidi o kolik),
    ale do aren uz jenom kvuli wintradu nedam vice nez 30%(Maximum)
    areny se maji chodit kvuli ranku a cenam za ranky a urcite prestizi a ne farmit tam nejaky custom item.
    RDF a RBG zvednout muzeme nejspise trochu vice.
    Do raidu k vybranym bossum bude taky urcita sance, ale nepocitejte s tmi ze si projdete naxx(10 + 25) a budete mit 30 AC.
    Takovymto tempem by tu za dva tri mesice byl topic ze neni co kupovat a ze je malo odmen.Dalsi krok k vetsimu funu.
    BtA jeste probereme v tymu, dame vedet

Stránka 4 z 6 PrvníPrvní ... 345 ... PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •