Citace Původně odeslal Huahyppe Zobrazit příspěvek
Cakat 10 minut na log a potom dostat za tanka teba? Normalne na sebevrazdu.
Sme ti ohromne vdacni za tvoj nazor, ktory nikoho nazaujima. Mozes odist. A uz prosim navzdy.
chlapče ty si zajdi za psychyatrem, logl jsem za dmg (čistě za něj) a potom za tank+dmg prohlédni si ty screeny pořádně a pak mel podobné vyplody, děkuju pěkně a přeji hezký zbytek večera ;-)

ps. toho psychyatra opravdu navštiv