Výsledky 1 až 10 z 186

Téma: Nespokojenost s fungováním serveru

Threaded View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #11
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    24
    Zkoušel jsem všechny možnosti - warny, mazání postů, bany. Vždycky se našla skupinka idiotů co na flame post prostě reagovali - i když pro úspěch topicu stačilo jen ignorovat. No a když jsem mazal flame posty, tak se zase lidi bránili, že máme demkracii a tak. Takže ano, když tu bude flame, tak to zamknu, můžeš se vztekat jak chceš. Už o tom tady nechci diskutovat. Pokud tě napadá lepší řešení tak PM.

    Citace Původně odeslal Peacemaker Zobrazit příspěvek
    Takze kdyz GM nabidnu pomoc s testovani, vysvlom svuj nazor a dodam kontakty na me jelikoz poredpokladam ze se mi nekdo bude chtit ozvat tak ty to povazujes za spam ? chc k dispozici drogy ktery zeres abych mohl prijimat tvoje frekvence


    ja nemam rad tebe ty nemas rad me ale i presto by sis mohl uvedomit ze ne vsechno co napisu je spatne ok ? Mír ?

    Vidíš tady někde napsáno "nábor do GM teamu"? Myslím, že nedavno tu nějaký takový topic byl. Tam ses mohl prezentovat.
    Naposledy upravil K4M1L; 17.09.2013 v 20:24.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •