V necem mate pravdu v necem ne.
Wipe podle me a i podle vetsiny tymu neni reseni.
Kazdopadne zacneme tim ze zavedem arena crystal..jeste dneska ho implementuju a pujdeme ho vyzkouset na ptr.

druha vec bude zavreni soty-sam nehraju,a naposeld kdyz jsem hral vypadala ok, ocividne v "ok" stavu neni, takze ji zavreme.

Za tretii by me zajimaly vase nazory na crossfaction battlegroundy - Ano/ne a proc

Za ctvrte : zkusil jsem si pohrat s resetama idecek,uvidime jestli to opmuze..dejte to mu tyden a uvidime