čekal bych, že když si založíš topic, tak budeš chtít aby se v něm něco vyřešilo a ne aby ti tady spamoval peacemaker a spol. nějaký nesmyslný provokace. Zřejmě ti to nevadí. Tak pohoda, když budete dál spamovat, nesmysly, tak vám to přesunu do offtopicu a tam si hoňte ego nad super postavama, vyměňujte si kontakty...třeba můžete zajít i na rande