btw: když pvp sety i pve sety a znám hodně lidí co mají v bance nafarmené T6 protože ty skiny jsou prostě super + by to přispělo k rozmanitosti serveru (každému se líbí něco jiného já bych to bral, protože T6 skin je prostě OP, uch