Stránka 10 z 20 PrvníPrvní ... 91011 ... PosledníPoslední
Výsledky 91 až 100 z 192

Téma: Motivace hrát na AN

  1. #91
    Banned
    Založen
    25.04.2011
    Příspěvky
    394
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Citace Původně odeslal Mind Zobrazit příspěvek
    A navíc farmit tisíce čehokoliv NENÍ ZÁBAVA!!!
    Vitej ve hre World of Warcraft ktera je cela o farmeni.

  2. #92
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele Mind
    Založen
    23.06.2011
    Příspěvky
    40
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Pravda. V tom případě asi bude poměrně těžké přilákat hráče. Lidi, kteří jsou unavení z dělání věcí pořád dokola nepřijdou zpátky protože teď tyhle věci můžou dělat kvůli jiným "mrkvím na klacku".

  3. #93
    Banned
    Založen
    25.04.2011
    Příspěvky
    394
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Hold kdo chce mit neco navic tak vzdycky musi udelat neco navic a obetovat svuj cas takhle to uz v tyhle hre chodi co si ja pamatuju od jak ziva pri farmeni honoru na TBC jsem umiral pac jeden item jsem nafarmil za tyden .. s prichodem wotlk se to zmenilo a vse zaclo ulehcovat ale to co chci rict je ze pokud ty mounty nechcete tak to nefarmete. Samozrejme i ja bych si pral litaci raketu pro dva lidi do tydne ale kdyz bych na tom videl litat kazdyho tak bych zase llital na moji frost wyrme

    EDIT: jinak bych to asi shrnul a locknul navrhy padly: pokud to pujde tak udelat wotlk verzi transmodifikace, vice AC, lepsi eventy (nabrat event mastery) myslim lidi ze krom hadek a co kolik bude stat uz nic jineho nevymyslime
    Naposledy upravil Trayy; 31.05.2012 v 23:37.

  4. #94
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele Mind
    Založen
    23.06.2011
    Příspěvky
    40
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Příklad situace: Nechci mounty, vánoční světýlka na prdel ani velkou kýčovitou růžovou raketu mezi nohama a jsem ve hře úplně znuděný, protože jsem prošel všechno zábavné, co se projít dalo a i to co se nedalo. Co můžu dělat?

    1. Vyhořet a seknout s tím
    2. Jít hrát jinam
    3. Jít hrát něco jiného
    4. Zůstat ve hře kvůli lidem ale už bez nějakého extra požitku jen s malou nadějí, že přijde něco nového

    Nebylo by špatné, kdyby GMka tenhle list trochu rozšířily o věci které by tu ty lidi udržely...

    Edit - Trayy já bych to viděl takhle:
    • K motivaci hráčů by byly nejepší nové PvP i PvE eventy s výbornou organizací, provedením a opakovatelnou hratelností - musí být velice kvalitní eventeří
    • WotLK Transmog je nereálný.
    • Chce to domyslet AC systém místo toho, aby se pořád jen tipovala čísla a GM zkoušeli, co odkývneme


    Takže jsme se nakonec i shodli
    Naposledy upravil Mind; 31.05.2012 v 23:54.

  5. #95
    Ověřený člen
    Založen
    06.03.2011
    Příspěvky
    137
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    Kolik chcete nový a převratný zábavy v x let starý hře...Kdo chce, si tu zábavu najde i v maličkostech a kdo ne, půjde hrát něco jinýho nebo začne chodit ven...

  6. #96
    Banned
    Založen
    25.04.2011
    Příspěvky
    394
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    On napsal ze je to nerealny protoze nevi jak to funguje .. ja vubec nepochybuju o schopnostech nasich developeru a verim ze by NPC na transmog zvladli taky kdyz to jinde funguje viz ultrovo video.

  7. #97
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele litles_
    Založen
    29.05.2011
    Příspěvky
    58
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    hm jako ja bych se přiklaněl k děláni eventu někdo tady už psal že eventer uděla 1 event za pul roku někdy ani to ne a pak zase nic je to pravda za cely čas hraní na AN sem byl snad 2 eventy možná 3 nethiel "představují vám noveho eventera doufam že snim budete spokojení a bla bla bla" je tomu asi pul rok nwm přesně dodnes sem o něm neslyšel

  8. #98
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele Mind
    Založen
    23.06.2011
    Příspěvky
    40
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Citace Původně odeslal Trayy Zobrazit příspěvek
    On napsal ze je to nerealny protoze nevi jak to funguje .. ja vubec nepochybuju o schopnostech nasich developeru a verim ze by NPC na transmog zvladli taky kdyz to jinde funguje viz ultrovo video.
    Je to reálné a samozřejmě že to jde, to ví každý kdo aspoň chvíli pracoval s jakýmkoliv WoW emulátorem. Ale je to opravdu hodně práce. A ta se nevyplatí, pokud se z toho nebude radovat hodně lidí. HODNĚ. LIDÍ. Což znamená žádné šílenosti jako 1000 frostů a podobně. Spíš něco, co vyžaduje hodně snahy a zároveň ukáže malé radosti ve hře a nestane se rychle únavnou a nudnou cestou jen k vizuálnímu vylepšení, o které nebude zas tak velký zájem, pokud se to neudělá "správně" a zas to budou mít jen top nolifeři.

    A to by nebylo dobře. Snažíme se tu udržet lidi, ne o to aby si pár elitistů namastilo svoje internetové...

  9. #99
    Administrátor
    Založen
    10.12.2010
    Příspěvky
    10 894
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    20
    Já jsem byl vždy zastáncem toho že by se mělo dělat dost kvalitních eventu.

    na AN byl poslední event byl v únoru.

    Problémy jsou dva 1) Nejsou lidi 2) když jsou lidi a dobrý nápad tak hráči nemají zájem

    Jako dobré a kvalitní zpestření hry by byl např. Cross-realm v battlegroundech to na CZ/SK scéně nemá nikdo.


    Blizzard už odbourává hranice mezi realmy tím, že uvedl do provozu systémy jako cross-realm dungeony či battlegroundy, nyní chce něco podobného udělat i s normálními zónami (zejména startovacími). Takže když bude nějaká zóna prázdná, systém z ní automaticky udělá cross-realm zónu a vy
    okamžitě bez jakékoliv nahrávací obrazovky pokračujete dál.

  10. #100
    Ověřený člen
    Založen
    01.04.2011
    Příspěvky
    81
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    Nethiel eventery nechce, protože vždycky supportovali buď sebe nebo někoho jiného a na abych k eventerovaní ještě musel chodit na world, na to nemám nervy. Popravdě nemám už ani chuť něco pro server/GM team dělat když Nethiel ani Faelon nebyli SCHOPNÍ ani odepsat na přihlášku, kterou sem napsal - úkaz, jak GM hraje pro hráče, ukázka ochoty a ukázka co si GM team myslí o hráčích, kteří nejsou tak známý jako třeba Peace, Ancábl atd atd (čest výjímkám), ale věř tomu, že zájem jsem o post eventera měl

Stránka 10 z 20 PrvníPrvní ... 91011 ... PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •