Stránka 21 z 25 PrvníPrvní ... 11202122 ... PosledníPoslední
Výsledky 201 až 210 z 243

Téma: Populace na serveru

  1. #201
    Registrovaný uživatel
    Založen
    02.01.2015
    Příspěvky
    14
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Citace Původně odeslal Zeedeck Zobrazit příspěvek
    Wutle. Na CZ/SK je možná WotLK mrtvý, ale v zahraničí ne :
    Citace Původně odeslal wutlol531 Zobrazit příspěvek
    na moltene je na wotlku 2k ludi....a preco ?
    Boze, to ste fakt tak hlupy ze idete porovnavat cz/sk server s medzinarodnym serverom? Ou pockat, ano ste, lebo to robite. Zacnite rozmyslat (i ked asi nemate cim) kym vypustite takyto "argument".

  2. #202
    Ověřený člen
    Založen
    07.02.2015
    Příspěvky
    12
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Citace Původně odeslal Zeedeck Zobrazit příspěvek
    Wutle. Na CZ/SK je možná WotLK mrtvý, ale v zahraničí ne Toto jsem tu už jednou psal
    ja som nepovedal ze wotlk je mrtvy..si to precitaj este raz co som napisal ze len AN je mrtva.... a molten ma wotlk a je tam 2k ludi....na wotlku,cata atd nespominam...

  3. #203
    Ověřený člen
    Založen
    07.02.2015
    Příspěvky
    12
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Citace Původně odeslal Nikolnp Zobrazit příspěvek
    Kdyby se šlo k ním, neuškodilo by to a pomohlo takhle jde AN do sr(píp) a všichni přijdou o postavy ..
    zasa otazka ... komu by to pomohlo a komu uskodilo .... hracom pomohlo... ale Jindovi a GM´t uskodilo kedze by sa preslo na iny projekt... takze by Nemesis uz nemal nic spolocne asi... max by dostali niaku odmenu ze odovzdaju hracov a tym to hasne... takze asi preto to GM´t nechce ist niekam inam...lebo by nemohli potom vyzmikat aj to malo co tu ostava alebo co este vyzmikat mozu pokial AN skonci (PS ziadny hejt len,len co si myslim )

  4. #204
    Ověřený člen
    Založen
    07.02.2015
    Příspěvky
    12
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Citace Původně odeslal Huahyppe Zobrazit příspěvek
    Boze, to ste fakt tak hlupy ze idete porovnavat cz/sk server s medzinarodnym serverom? Ou pockat, ano ste, lebo to robite. Zacnite rozmyslat (i ked asi nemate cim) kym vypustite takyto "argument".
    ja neporovnavam alebo nieco take... ale proste napr na moltene tvori aj velka skupina ludi SK/CZ... tak preco radcej su tam a ne na AN... koli minulosti aka bola na PN tak SK/CZ zastupenie je radcje na inych aj zahranicnych serveroch ako Project od alikov atd. to som tym chcel povedat.

  5. #205
    Banned
    Založen
    06.05.2014
    Příspěvky
    36
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Citace Původně odeslal wutlol531 Zobrazit příspěvek
    zasa otazka ... komu by to pomohlo a komu uskodilo .... hracom pomohlo... ale Jindovi a GM´t uskodilo kedze by sa preslo na iny projekt... takze by Nemesis uz nemal nic spolocne asi... max by dostali niaku odmenu ze odovzdaju hracov a tym to hasne... takze asi preto to GM´t nechce ist niekam inam...lebo by nemohli potom vyzmikat aj to malo co tu ostava alebo co este vyzmikat mozu pokial AN skonci (PS ziadny hejt len,len co si myslim )
    Jistě, uškodí jím to jako nám škodí to, že ve hře se GM nedočkáš

  6. #206
    Ověřený člen
    Založen
    13.06.2012
    Příspěvky
    128
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    Citace Původně odeslal Nikolnp Zobrazit příspěvek
    Mám otázku,
    Pokud víte, že AN upadá, proč se nespojit s jiným servrem, co je na tom podobně ? Třeba Posterus, ten je na tom taky dost bídně..
    Nevím, proč tento krok neuděláte..Pomohlo by to oběma servrům a dal by se i u aliance složit raid.. Ale musíte jednat, už včera bylo pozdě..
    Slučování serverů s sebou nese řadu problémů. Čí core bude použito? Kdo bude vést nový, sloučený server? Pokud má GM tým rozpory mezi sebou kvůli chybějícímu zásahu vedení, co myslíš že se stane při sloučení s jiným? Čí pravidla použiješ (pro hráče a pro GM)? Které chary/guildy nuceně přejmenuješ? A mohl bych pokračovat...

    Neříkám že všechny tyhle věci nejdou vyřešit, ale vážně bych to musel vidět abych uvěřil že by to bylo možné, zvlášt tady.

    Citace Původně odeslal galladriell Zobrazit příspěvek
    Nejhorší je, že toto je téma, kde se řeší docela závažná věc, ale diskutují tu jen hráči a exhraci, skoro bez účasti GM což je to nejsmutnější...
    GM se mají jen starat o hráče a řešit jejich problémy. K tomu nemusí být extrémně kreativní nebo zběhlí v oživování polomrtvých serverů, to je práce vedení.
    Naposledy upravil Pyrhos; 11.03.2015 v 19:53.

  7. #207
    Banned
    Založen
    14.07.2014
    Příspěvky
    83
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    No, vidím, že je tady dost chytráků, se jterýma se nehodlám dohadovat.
    Ale, to je jedno. A jestli si to myslel jinak Wutle, tak ok a sorry.

  8. #208
    Ověřený člen Avatar uživatele Almarell
    Založen
    05.12.2013
    Příspěvky
    295
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    15
    Citace Původně odeslal wutlol531 Zobrazit příspěvek
    zasa otazka ... komu by to pomohlo a komu uskodilo .... hracom pomohlo... ale Jindovi a GM´t uskodilo kedze by sa preslo na iny projekt... takze by Nemesis uz nemal nic spolocne asi... max by dostali niaku odmenu ze odovzdaju hracov a tym to hasne... takze asi preto to GM´t nechce ist niekam inam...lebo by nemohli potom vyzmikat aj to malo co tu ostava alebo co este vyzmikat mozu pokial AN skonci (PS ziadny hejt len,len co si myslim )
    Za predpokladu že Anathema neprežije ani leto (keďže po prázdninách hráčov vždy ubudlo) je len na vedení, čo chcú pre svojich hráčov. Či im nechajú zakapať chary spolu s projektom alebo ich včas posunú niekam inam.
    Mimochodom jeden z dôvodov prečo aj ja som na zahraničnom serveri je to že je tam úplne iná komunita. Guildy hráčov prijmaju bez problémov, pomáhajú si tam, od devov a vedenia servera je spätná väzba a nieje tam taký ignor a hejt jak tu keď niekto "vyruší" afkujúceho hráča kvôli niečomu. Alebo je to možno len náhoda.
    Huntress Loremaster Sylvana

  9. #209
    Banned
    Založen
    06.05.2014
    Příspěvky
    36
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Citace Původně odeslal Almarell Zobrazit příspěvek
    Za predpokladu že Anathema neprežije ani leto (keďže po prázdninách hráčov vždy ubudlo) je len na vedení, čo chcú pre svojich hráčov. Či im nechajú zakapať chary spolu s projektom alebo ich včas posunú niekam inam.
    Mimochodom jeden z dôvodov prečo aj ja som na zahraničnom serveri je to že je tam úplne iná komunita. Guildy hráčov prijmaju bez problémov, pomáhajú si tam, od devov a vedenia servera je spätná väzba a nieje tam taký ignor a hejt jak tu keď niekto "vyruší" afkujúceho hráča kvôli niečomu. Alebo je to možno len náhoda.
    Oni radši chary nechaji zaniknout spolu s projektem, protože proč by měli ustoupit a tak nechat hráče dál pokračovat v hraní se svými chary... K čemu, že jo ? Je to přece jejich projekt a oni nebudou ustupovat a ani neuznají chybu..
    INGAME nevidím GM skoro vůbec, event jednou za sto let, po novém core se slibovalo jak budou opravy rychlejší.. sliby-chyby.. Pokud nezačnou jednat, v létě se každý rozloučí s chary a pápá ... Tady nepomůže nic, než se s někým spojit, ale jak vidím, jakákoliv snaha je velmi těžká ..Šla jsem k allianci, jelikož to bylo zdarma a myslela jsem, že to pomůže, až na pár nových přátel toho velmi lituju, uděláš si daily a můžeš jít off, protože nesložíš ani tu debilní partu na RDF, a nedej bože, když chceš jít 10N..
    Jind by se měl probrat a pokud chce AN nějak pomoct, musí ustoupit a spojit se s někým. Nic není těžké a nemožné , jen se musí chtít, sám tu dáááávno psal (tuším ještě INGAME), kdyby projekt prodal, jak má na nové auto a bůhví co ještě, psal, že to neudělá a že chce udělat server, na kteří budem jednou rádi vzpomínat, a že udělá vše proto ať jsme my hráči spokojení... opět sliby-chyby

  10. #210
    Registrovaný uživatel
    Založen
    10.03.2012
    Příspěvky
    1
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Spravte tie Pandy na Anatheme a pevne verím ze sa 90% starých hráčov vráti späť (+ kopec nových). Osobne si myslím ze všetci tý , ktorý odlišli čakali len na to ...
    Wotlk na projecte je Bohuzial mŕtvy . A ci uz podniknete hociaké kroky , opravy , G.H. ci logovanie aréniek ... Anathemu s Wotlkom jednoducho nevzkriesi ...
    (tolko môj skromný názor ...no offensive)

Stránka 21 z 25 PrvníPrvní ... 11202122 ... PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •