ad waizard: ja by som urcite siel..frajerka ma iphone 4, cize s nim robim prakticky kazdy jeden den okrem toho mam i ja sam iphone a macbook, cize skusenosti s applom ako takym mam uz nejaky ten piatok..
klady: asi na prvom mieste ios, ten patri na prvu priecku bezpodmienecne, potom je to samotne ovladanie, touch experience, jednoduchost (vsetko potrebne si rychlo a jednoducho nastavis behom par tapnuti prstom), vydrz baterie, navzdory tomu, ze telo je prakticky zo skla, ma aj dobru vydrz (frajerke padol z ruky na chodnik uz asi 4x, a nie je na nom ani jeden skrabanec, i ked je pravda ze ma na nom gumeny kryt, ktory zakryva zadnu stranu tela), kvalitne fotky a videozaznam, nespocetne mnozstvo aplikacii a hier v app store, a co sa tyka hier tak su tam fakt luxusne kusky, ak mas doma macintosh, ako uz byva zvykom, prepojenie medzi jednotlivymi produktmi applu je vynikajuce, takze v podstate akonahle zapojis ip k macu, fotky sa ti nacitavaju z iphoto, hudba hned priamo z itunes a podobne,..atd atd atd..kladov je neurekom

zapory: ak mas windows, tak mozno budes mat mensie problemy s itunes, pretoze pod winshitom ten program kinda blbne, ak budes chciet luxusne hry, musis si za vsetko zaplatit, ale na druhej strane je tu moznost JB a stahovania cracknutych apps,samozrejme cena, i ked dnes das za novy iphone 4 nejakych 450-550 eur za 16gb verziu, co zas nie je az tak vela..aa neviem..u mna je to asi vsetko, nevidim tu ziadne markantne alebo hoc aj mensie zapory:P

a este rada na zaver..namiesto citania recenzii si skus najst niekoho kto ip skutocne aj ma, a trochu sa s nim pohraj, nech sam uvidis ako ti padne ovladanie, struktura ios a podobne veci