Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Stránka 2 z 6 PrvníPrvní 123 ... PosledníPoslední
Výsledky 11 až 20 z 58

Téma: Nové město - Název?

  1. #11

    Založen
    25.04.2011
    Příspěvky
    234
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    Citace Původně odeslal Drasta Zobrazit příspěvek
    "Sorry moma"
    U mě zatím nej

    A Alt F4 mě také napadlo

  2. #12
    Registrovaný uživatel
    Založen
    18.12.2011
    Příspěvky
    24
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Citace Původně odeslal Coshboyak Zobrazit příspěvek
    U mě zatím nej

    A Alt F4 mě také napadlo
    Moma je co? Radsi Sorry Mama

  3. #13
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele Drasta
    Založen
    19.12.2011
    Věk
    30
    Příspěvky
    26
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Citace Původně odeslal Coshboyak Zobrazit příspěvek
    "Drasta: Sorry moma" U mě zatím nej
    Drahý mode musím tě zklamat, Sorry moma je jen polovina té fráze čti pořádně. "Sorry moma, Imma minin' City"

  4. #14

    Založen
    25.04.2011
    Příspěvky
    234
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    To už neni ono

  5. #15
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele Drasta
    Založen
    19.12.2011
    Věk
    30
    Příspěvky
    26
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Citace Původně odeslal Coshboyak Zobrazit příspěvek
    To už neni ono
    Jsem si toho vědom, taky netoužim po tom, aby zrovna z mýho nápadu vzešlo jméno pro hl. město. Ale kdybych si měl ze všech těch příspěvků tady vybrat bylo by to "City of Fallen Tears" protože jsem to vymyslel já a líbí se mi to. Né samozřejmě by mělo vyhrát "Coshboy Town" ^^

  6. #16
    Registrovaný uživatel
    Založen
    26.11.2011
    Příspěvky
    57
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    15
    Coshland

  7. #17

    Založen
    25.04.2011
    Příspěvky
    234
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    To nebude hlavní město bude to nové město co stojí třetí den

  8. #18
    Registrovaný uživatel
    Založen
    18.12.2011
    Příspěvky
    24
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Tak nazev Third day asi nebude idealni, maximalne pro dnesek

  9. #19
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    24
    Faster than God

  10. #20

    Založen
    08.01.2011
    Věk
    33
    Příspěvky
    829
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    no hlavne kdyby nebylo, tak je pulka serveru bezdomovcu
    jinak co takhle smrt... jelikoz po jeho vytvoreni umrel server
    Minecraft moderator
    hakumanatatu

Stránka 2 z 6 PrvníPrvní 123 ... PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •