Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Stránka 1 z 6 12 ... PosledníPoslední
Výsledky 1 až 10 z 58

Téma: Nové město - Název?

  1. #1

    Založen
    25.04.2011
    Příspěvky
    234
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16

    Lightbulb Nové město - Název?

    Server je sice offline, ale než nám ho mistrové nahoře zprovoznění pojďme zatím vybrat jméno nového města, které nám za poslední tři dny vyrostlo na velikost stávajícího města.

    Zde pište všichni vaše nápady na název. (Prosím né žádné reklamní ani sebe propagační návrhy. Jinak to bude Coshboy Town. )

    Napište každý třeba 3 návrhy a vyberou se nejspíš asi 3-5 co by se zamlouvali a uděláme anketu.

    Coshboy a
    starosta (velka hlava) Happylochy.

  2. #2
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    24
    Takže Kamilov padá....

    Horny D.C. ? (joking)

    Nic mě nenapadá, ještě jsem tam nebyl

  3. #3
    Ověřený člen
    Založen
    21.11.2011
    Příspěvky
    12
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Dejte tam CoolDown City a je to

  4. #4
    Registrovaný uživatel
    Založen
    18.12.2011
    Příspěvky
    24
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    No momentalne by tomu sedelo jmeno Griefingland/griefingcity/griefcity...

  5. #5

    Založen
    25.04.2011
    Příspěvky
    234
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    Jo jo dík, že to všichni berete vážně.

  6. #6
    Ověřený člen
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    67
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    Jabberbeat City !
    Za pravdu se platí banem "Minesis" - Wassabi

  7. #7
    Registrovaný uživatel
    Založen
    18.12.2011
    Příspěvky
    24
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Tak vazne no, ja neumim moc vymyslet jmena mest

    WonderCity
    MineCity

    PS: Jakze se jmenuje prvni mesto?
    PPS: Ty moje prvni navrhy fakt padnou

  8. #8
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    24
    Poor refused

  9. #9
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele Drasta
    Založen
    19.12.2011
    Věk
    30
    Příspěvky
    26
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Brokeland, City of Fallen Tears, Killing F5-Polis nebo samozřejmě Drasťa Land a pokud bych měl vynechat i názvy související s nefunkčností serveru navrhoval bych pak jedině "Dream City" "Wish Land" & "Sorry moma, Imma mining-City"

  10. #10
    Registrovaný uživatel
    Založen
    18.12.2011
    Příspěvky
    24
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    ALT F4 taky neni spatny nazev , popripade SERVER DOWN. Jen si vybrat

Stránka 1 z 6 12 ... PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •